Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani!

 

Troszkę dziś tu smutkiem powiało... Takie dni też bywają niestety. Nic dziś nie mam do napisania, bo dzień bez fajerwerków. Nie żeby zaraz źle, ale powiedziałabym mdło.

Jutro idę do państwowego lekarza, dowiedziec się o terapię na Nfz i wziąc receptę na leki. Ciekawa jestem tej lekarki, może byc interesująco, bo oprócz doktora jest też terapeutą. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja parę lat temu byłam u takiej lekarki, która prowadziła też psychoterapię ( byłam na kilku spotkaniach ) no i mówię Wam dziewczyny, masakra !

 

Podobno dobry psychoterapeuta ma się tylko swoją działką zajmować. Tak mi powiedziała jedna lekarka w Wa-wie, która mi bardzo pomogła na spanie. Ona twierdzi, że na medycynie jest tyle nauki, że jak ktoś się jeszcze na psychologię porywa, to siłą rzeczy nie może być dobry w obu dziedzinach. Uważam, że jest to rozsądne podejście :idea:

 

-- 12 lis 2014, 18:55 --

 

tosia_j, ty tak ściskasz i ściskasz, a to ciebie dziś trzeba wyściskac, co niniejszym czynię. ;)

Czytałam, że Tosia nie przepada za dotykiem :? Ale może wirtualny jej nie przeszkadza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No, ja też się cieszyłam i dumna byłam. Wolałabym więcej pochodzic, ale siąpiło. Ty też nie próżnowałaś... :smile: Cieszę się, że jak zwykle dajesz radę i miałaś fajne zajęcia.

 

Kombinuję jak tu nie żrec tyle słodkiego, ale na tym leku strasznie mnie ciągnie, wręcz nałogowo. Jak nie urok, to... Na poprzednich pigułach jeśc nie mogłam w ogóle, a teraz ślinię się na widok krówki... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, w ubokach w ulotce jest przyrost wagi ...Dobrze, że miałam ten zapas, który schudłam przy poprzednim leku. Ale chciałabym, już zostac tak jak jestem, bo jest akurat...

Dałabym radę się kontrolowac z jedzeniem, bo raczej jestem smakoszem niż obżartuchem, ale ten pociąg do słodkiego jest straszny. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, ty tak ściskasz i ściskasz, a to ciebie dziś trzeba wyściskac, co niniejszym czynię. ;)

Czytałam, że Tosia nie przepada za dotykiem :? Ale może wirtualny jej nie przeszkadza ...

Bo mam ambiwalentne dzis odczucia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, kosmostrada, cześć Dziewczynki :papa::papa:

 

tez się ślinię na widok krówki... uwielbiam, i bezy kocham takie ciągnące w środku i przekładane masą kawową :yeah::yeah::yeah:

 

ale apetytu na esci to ja za bardzo nie mam, chociaż na noc biorę mirtę, która ponoć tuczy... tylko, że ja tego nie widzę, a chciałabym przytyć, bo schudłam wrzesień/paźdz.

Dogadzam sobie jak mogę i chyba tylko kilo mi przybyło, ale ten typ tak ma, ponoć taka rasa :mrgreen:

 

kosmostrada, swego rodzaju bliskość w rodzinie jest konieczna i obowiązkowa, więc pal sześć wirusy, razem raźniej chorować :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×