Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

antananarywa, forumowicza nie zdradzę, bo by sobie nie życzył ( rzadko bywa na forum ), a ja tej piosenki akurat nie słyszałam ( bo nie miałam jakiejś tam wtyczki ), wiem tylko, że jemu się podobała ... to było bodajże w dawno zapomnianym wątku - coś w stylu "Głos ludzi z forum" :bezradny:

 

-- 11 lis 2014, 20:48 --

 

Arasha, Studiowałam tam krótko, bo nie wyrobiłam w akademiku ( nie miałam jak się uczyc),

Ja sobie akademik podarowałam na wstępie. Nie moje klimaty. Nie na moje nerwy i ... dziwactwo :bezradny:

 

A męża poznałam na miejscu i żadna z niego szycha... ;)

Jasne :lol:

 

Gruszkę mam dziś już zaliczoną. :D

A moja okazała się jednak za twarda ... musi jeszcze poleżeć :bezradny: Zjadłam pół grapefruita sweety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, http://www.filmweb.pl/film/Zaginiona+dziewczyna-2014-695409/showtimes/Warszawa

to cieszę się, że się odobał

ja zazwyczaj tez chodze do kina na polskie filmy

 

-- 11 lis 2014, 21:58 --

 

ja dwa jabłka

w ogóle od paru dni na nowo pokochałam jabłka

wcześniej jadłam winogrona bezpestkowe nałogowo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, tak, płacę za nia

pytałam, bo w naszym wieku tylko prywatne zostają ( w moim przypadku jeszcze państwowe studia, które cały czas przekładam z powodu depresji, znaczy się urlopy biorę, ale muszę kiedyś je skończyć :!: )

 

póki co myślę nad jakąś policealną od marca, nawet interesuje mnie TF, ale ze względu na emetofobię praca w aptece nie bardzo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, u mnie też praca szkoła, znajomi czasem, teraz mam mniej czasu ale mam bardzo fajna grupe w szkole, u mnie w sumie trzeci miesiąc jak jest bardzo dobrze ...i cieszę się każdym dobrym dniem ;) jutro po pracy ide na basen, potem nauka bo mam 4 sprawdziany w weekend ale daje rade i oby jak najdłużej z M tez się układa

 

Arasha, a jaki kierunek studiów robisz?

ja byłam na studiach dwa razy i przeraziłam się sesją i sparaliżowało mnie :oops: tej szkoły tak łatwo nie odpuszczę,

moja znajoma kiedyś uzależniona od narkotyków tez bardzo chciała na farmacje no ale niestety

to ostatnie 4 lata kiedy w systemie policealnym można skończyć farmację, potem tylko studia

u mnie część grupy pracuje w aptece jako pomoc apteczna a dwie osoby maja apteki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałabym zrobić coś z czego bym mogła być dumna/zadowolona, ale pewnie będzie dzień bezsensowny i nudny jak każdy. :roll:

 

-- 12 lis 2014, 13:12 --

 

Przechodzę jakiś kryzys od kilku tygodni. Myślę że moje życie jest bezsensu. Nie żyję tak jak bym chciała. Nie robię tego co bym chciała. 30 lat życia zmarnowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, nie dołuj się tak i nie przekreślaj swego życia. Każde życie ma sens, tylko trzeba go odnaleźć na nowo.

Te ostatnie kilka tygodni kryzysu zapewne miną i wrócą lepsze dni, które odpowiednio wykorzystasz i nadasz im sens. Tylko pokręć główką, co możesz zrobić dla siebie czy dla innych... na pewno znajdziesz cel i wypełnisz pustkę.

 

Ja ostatnie dwa dni "zdychałam" w domu z powodu przeziębienia... duszący kaszel i katar plus straszne osłabienie, no całkiem do kitu. Dzisiaj mimo niezbyt lepszego samopoczucia wyszłam do apteki po jakieś medykamenty na kaszel, zrobiłam zakupy w spożywczym i poszłam opłacić zaległe rachunki... ojjj, wydałam dzisiaj sporo forsy.... ale jestem zadowolona z kroku naprzód po dwóch dniach "uwięzienia" w chałupie.

W poniedziałek już wracam do pracy po prawie m-cu L4........... jeszcze chciałabym zaliczyć fryzjera, bo trzeba jakoś wyglądać w robocie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Infinity, ja czytam nowinki techniczne. O tym jak ktoś dzięki sile ludzkiego umysłu odzyskał wzrok. Zawsze mnie to wyjątkowo porusza, wtedy przez chwilę czuję dumę z człowieka. Widziałem gdzieś film, gdy człowiek po raz pierwszy słyszy czy widzi. Płakał ze wzruszenia. Podobny temat chyba porusza polski film "Bogowie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :************

Mialam wczoraj fajna niedziele. Bylam ze znajomymi na takich starych , powojennych fortach i tam robilismy sesje zdjeciowa a pozniej wieczor z grzanym winkiem (ja aromatyczna herbatka ) i rozmowach :)

Mimo nieudanego poranka , bo tak mi sie w glowie zawrocilo jak wstawalam ze az wpadlam na okno i sobie nabilam duzego siniaka na rece, pozniej bylo super.

Dzis dzien taki sobie , niby nic zlego sie nie stalo , bylam na zakupach , na spacerku , teraz szukalam pracy i wysylalam cv ale mam jakis smutek gleboki w sobie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, kochana :********, prześlij mi chociaż jedną fotkę z tej sesji :105: I napisz, gdzie byliście na tych fortach. Strasznie lubię takie miejsca. Są niezwykle klimatyczne. Ja ostatnio siedzę większość czasu w chałupie, nic mi się nie chce robić :bezradny: Tak się ostatnio zastanawiałam, gdzie Ty chodzisz na te targi śniadaniowe ... Pierwszy raz słyszę o czymś takim w ogóle :roll:

A tu się okazuje, że kosmo w Gdynii też bywała ...

 

Jerzyk, Infinity, mirunia Hej :papa:

 

Zalatana23 pewnie jeszcze nie wróciła z terapii ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :papa::papa: Witaj Kochana :********

Wczoraj był wtorek, a nie niedziela... ale fakt dzień wolny, świąteczny :D (były dwie niedziele w tygodniu) :D mogłoby być tak co tydzień!

Super spędziłaś ten dzionek, rozrywkowo :great:

Ja niestety w pieleszach domowych, bom kichała i prychała. Jeszcze dzisiaj smarkam i kaszlę... taki zdechlak :bezradny:

 

platek rozy, nie smutaj.... taki dzisiaj ponury dzionek i chłodno, ale mimo to listopad piękny w tym roku. Wrócą lepsze i radośniejsze dni dla Ciebie :great:

Wczoraj było pięknie i ciepło. U nas był festyn świąteczny na skwerze miejskim z pieśniami patriotycznymi, a później poczęstunek gęsiną... no niestety nie byłam, ale Brat mi zdał relację :D

 

-- 12 lis 2014, 16:27 --

 

Arasha, hej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×