Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ellwe, Kochana rozumiem Cie doskjonale bo ja mialam taki dzien wczoraj i miewam takie dni co jakis czas. Dzis gdyby nie to wyjscie poranne to byloby podobnie:************* a jak lamo? nie dziala juz?

 

 

tosia_j, staram sie na ile moge zeby normalnie funkcjonowac , moze dlatego :uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy lamo dziala, chyba bardziej na bordera niz chad :/

Jestem mniej nerwowa i sie nie irytuje i nie placze tak czesto.

Ale jesli chodzi o dol i pustke to raczej nie. Nie wiem w czwartek ide do lekarki. Jestem u kresu wytrzymalosci.

Nie chciala mi ostatnio zapisac ssri bo bala sie ze wpadne w manie ale w tym stanie w kyorym jestem raczej mi to nie grozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:**

Bidulko jest dokladnie tak jak.mowisZ. przepraszam ze jecze chociaz ty masz podobnie. Ale jestem w stanie calkowitej rezygnacji. Najgorsze ze tej pustki sie nie da w zadne sposob wypelnic. Kiedy czuje sie lepiej probuke sobie znajdowac jakies zajecia. Nawet te studia zaczelam z tego powodu. W tej chwili.mysle ze ta historia ze studiami skoczy sie dosc szybko bo mie mam.sily sie uczyc ani chodzic na zajecia.

Nie mam juz nawet nadziei ze w jakikolwiek sposob uda mi sie wypelnic te braki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, eh muszę wyleźc, bo psa trzeba wylatac i ja muszę wychodzic wczorajsze obżarstwo.

 

tosia_j, Arasha, Wiecie co dziewczyny, ja tu krócej od was, a Ferdka mam obcykanego....

 

Ferdynand k, Nie dośc, że ambitny student, to jeszcze dobroczyńca zwierząt... :D

tylko padam na pysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, :**************** w moim miescie bylas :P super ze mials ekstra dzione k :great::great::great: ja dzis niezly ale wczoraj dramat , juz maryche chcialam popalac :D

paliłaś kiedyś?

 

-- 09 lis 2014, 16:40 --

 

Ferdynand k :papa:

Nie, nie zmieniałam nick'u, czemu pytasz?

myślałem że ktoś ze znajomych tutaj Platka zmienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatku ja nigdy nie popalałam, ale ciekawa jestem czy też masz poczucie, że objawy lękowe to może być właśnie skutek tego "popalania"? Pytam z ciekawości. Kilka osób na terapii mówiło, że właśnie ten moment był dla nich początkiem ataków paniki :bezradny:

Ferdynand k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×