Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Na TVP2 właśnie leci Nietykalni - super film (historia prawdziwa), polecam!
, także obejrzałam ten film - bardzo interesujący, aktorzy świetni, zarówno Cluzet /uwielbiam Go/, jak i Sy.

 

-- 02 lis 2014, 21:03 --

 

Ostatnio widziałam " Lęk wysokości " z Marcinem Dorocińskim. Bardzo ten film polecam! Coś dla miłośników dramatów.

 

Niezwykle przejmujący, mądry film, P. Stroiński i Dorociński, znakomici...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TVP2 właśnie leci Nietykalni - super film (historia prawdziwa), polecam!
, także obejrzałam ten film - bardzo interesujący, aktorzy świetni, zarówno Cluzet /uwielbiam Go/, jak i Sy.

 

-- 02 lis 2014, 21:03 --

 

Ostatnio widziałam " Lęk wysokości " z Marcinem Dorocińskim. Bardzo ten film polecam! Coś dla miłośników dramatów.

 

Niezwykle przejmujący, mądry film, P. Stroiński i Dorociński, znakomici...

 

 

To prawda, piękny film "Nietykalni". Doskonałe francuskie kino!!! Świetna rola Francois Cluzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Zakazane Imperium - ostatnie odcinki boskie, ale sam koniec taki sobie.

Zaraz zabieram się za ostatni odcinek The Knick. W najbliższych dniach może obadam nowe Homeland, chociaż bez Brody'ego nie wiem czy jest sens...

W planach jeszcze na ten rok jest dokończenie Rodziny Soprano oraz wspomniane Twin Peaks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem prawie cały Wymyk i średniawka film, nie rozumiem zachowania brata który stoi jak tłum gapiów i nic nie robi kiedy tłuką mu brata i wyrzucają z pociągu.Zero szacunku dla takich ludzi.Trzeba być chujem bez serca żeby nie pomóc brejdakowi który dostaję prze kopę.Film bez większej fabuły,,bez przekazu jedynie wzbudza gniew że na rodzinę nie można liczyć.Flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecił by ktoś jakieś dobre horrory? Tylko ni z tematyki wilkołaków i duchów :P . Raczej mniej znane z przedziału od 2000 roku. Z kobietą już tyle obejrzeliśmy ,że ciężko poszukać jakieś fajne. Fabuła wiele nie znaczy ,ważne aby były interesujące np mimo dość słabych ocen podobają nam się filmy z serii wrong turn , i inne gdzie krew się leje, ba nawet ludzka stonoga 1 była ok :D . Polecicie coś? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam film "Bandyta" przejmujący mimo nieznanych aktorów naprawdę polecam. No i muzyka Michała Lorenca np Taniec Eleny jest na youtube można obejrzeć. Poza tym sensacja, sporo filmów ze Stathamem "Transporter" mieszanka komedii i filmu akcji "Adrenalina" lub jeszcze film z Nicolasem Cage"em "Tokarev" to tyle ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, z lalką ogladałem tylko Laleczkę Chucky, ale to w sumie nie horror :P

Kur... Jak obejrzałam Laleczkę Chucky mając 4-5 lat to się lalkami przestałam bawić. :lol:

Pieprz, sama historia nawet została przekręcona. Pierwotnie lalka Annabelle nawiedzała dwie pielęgniarki i te z początku myślały, że opętał ją duch zamordowanej dziewczynki, pozwalając jej zostać - rozpętały prawdziwą burzę. Myślałam, że i w tej części będzie to kręcone z perspektywy Warrenów podobnie jak Obecność. Niestety było inaczej. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×