Skocz do zawartości
Nerwica.com

Azja (kultura/języki/anime/manga/muzyka)


miniSD

Rekomendowane odpowiedzi

depresyjny86, a fate/zero obejrzane D: ?

 

-- 31 paź 2014, 01:25 --

 

Krystusie panie najnowsze pp ileż...spoilery na biało funu ! Wielki Dominator snajpera z wall hackiem D: ileż wybuchów zwłok i scen z dominatorami..ileż terroru : O piękne,makisima miał charakter,ale jeśli chodzi o masakrowanie tłumu to Kamui-kun wygrywa system D: to show wygrywa sezon D:

Kiseijuu też spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że obejrzane :)

 

Kiseijuu sobie jutro obejrze......Psycho-pass również,bo już jest chyba..3 w nocy :o........No także,te dwa animce na jutro :)

 

-- So lis 01, 2014 1:40 pm --

 

A tak mnie naszło: oglądaliście kiedyś anime,po którym nie spodziewaliście się kompletnie niczego,zupełnie...i nagle okazywało się,że jest naprawdę fajne,chociaż wszelkie znaki na niebie i ziemi mówiły,że to kolejne,zwykłe anime takie jak inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie naszło: oglądaliście kiedyś anime,po którym nie spodziewaliście się kompletnie niczego,zupełnie...i nagle okazywało się,że jest naprawdę fajne,chociaż wszelkie znaki na niebie i ziemi mówiły,że to kolejne,zwykłe anime takie jak inne?

Miałam tak z Sakamichi no Apollon. Seria jak najbardziej genialna, a początkowo się na to nie zapowiadało.

Z bólem serca muszę stwierdzić, że drugi sezon Psycho-Pass jest gorszy od poprzedniego. Postacie wręcz zaczynają mnie irytować. Fabuła staje się niespójna. Jak tak dalej pójdzie to zacznę żałować, że powstała ta kontynuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie naszło: oglądaliście kiedyś anime,po którym nie spodziewaliście się kompletnie niczego,zupełnie...i nagle okazywało się,że jest naprawdę fajne,chociaż wszelkie znaki na niebie i ziemi mówiły,że to kolejne,zwykłe anime takie jak inne?

Shinsekai yori,pierw wydawało mi się "eeeyyy wtf,wut",potem wgniotło mnie w krzeseło i zmiotło D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro koniec mangi Naruto. Z jednej strony jestem ciekawa jak ta historia się zakończy, z drugiej jest mi jakoś tak smutno. Dużo czasu poświęciłam tej serii. Towarzyszyła mi w najgorszych momentach mojego życia i na dobre wciągnęła mnie w świat anime. Mam do niej ogromny sentyment. Teraz z tasiemców pozostaje jedynie One Piece.

giphy.gif

 

Zaczęłam oglądać drugi sezon Gin no Saji i polecam jeszcze raz. Idealna seria na odstresowanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro koniec mangi Naruto. Z jednej strony jestem ciekawa jak ta historia się zakończy, z drugiej jest mi jakoś tak smutno. Dużo czasu poświęciłam tej serii. Towarzyszyła mi w najgorszych momentach mojego życia i na dobre wciągnęła mnie w świat anime. Mam do niej ogromny sentyment. Teraz z tasiemców pozostaje jedynie One Piece.

giphy.gif

 

Zaczęłam oglądać drugi sezon Gin no Saji i polecam jeszcze raz. Idealna seria na odstresowanie. ;)

Będzie mi po części brakować jednego z tasiemców,bleach też zmierza ku końcowi powoli.

 

One piece pewnie potrwa jeszcze 20 lat,jak nie dłużej, o to się nima co martwić :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Naruto oglądam anime i nie mam pojęcia co się teraz dzieje w mandze (i nie chcę mieć :P), ale też mi z tego powodu smutno, bo to oznacza, że za rok skończy mi się serial T.T

Mangę czytam ale tylko papierową, a tę mam kupioną mniej więcej do tego momentu co jest teraz w anime :D

 

Jeszcze ma wyjść film który się dzieje parę lat po obecnych wydarzeniach z Naruto i to on ma być zakończeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoiler no dżutsu mnie dopadło na pejsbuku,fuu.

Z opinią ostateczną poczekam do 17-18,gdy przeczytam oba rozdziały D;

 

-- 06 lis 2014, 17:21 --

 

Dobry ending,satysfakcjonujący,niektóre pairringi ciut z doopy,ale generalnie rzecz biorąc - jest git,mang oceniłbym 8,5/10 D:

 

-- 06 lis 2014, 20:33 --

 

Pp coraz ciekawsze i coraz bardziej patologiczne :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie jak najbardziej OK. Paringi w drużynie 7. satysfakcjonujące. Co do nowego pokolenia: widać, że w niektórych przypadkach role się odwróciły. :mrgreen:

Widzę po mangach Naruto i One Piece, że Kishimoto i Oda się jakoś dogadali.

One Piece:

tumblr_nemfr98DgP1qftanso1_500.jpg

Naruto:

tumblr_inline_nemg9eOhTA1r3g9uw.jpg

Fajnie to wyszło. Jeden zareklamował na swój sposób drugiego. :smile:

W przyszłym roku ma wyjść krótki spin-off do Naruto o losach nowego pokolenia. Już się nie mogę doczekać.

Wczoraj zaczęłam oglądać nowe anime Usagi Drop. Tak mnie wciągnęło, że nie byłam w stanie się oderwać. Jak najbardziej polecam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangaka-san mam w planach, ale na razie mnie wzięło na anime z serii okruchy życia, więc pewnie trochę sobie poczeka w kolejce.

Na razie dobijam się po zakończeniu Naruto smutnymi seriami anime. :mrgreen:

 

-- 07 lis 2014, 12:29 --

 

BTW, edytor Ody powiedział, że manga będzie trwała jeszcze z 10 lat. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, edytor Ody powiedział, że manga będzie trwała jeszcze z 10 lat. :pirate:

czyli 15 :pirate::mrgreen:

podejrzewam,że być może drugie tyle jak jest,czyli koło 1500 rozdziałów :mrgreen:

 

 

Odkopując temat i używając mocy nie do końca jak należy...

http://www.anime-shinden.info/26846-inari-konkon-koi-iroha-online.html <- Lekka,dobra seria,jak ktoś chce się wyloozować - polecam D:

 

Co do obecnego sezonu...

taaa

Pp bije rekordy rekordów jeśli chodzi o durnowatość i brak logiki,zwłaszcza ostatni ep,mam nadzieję że kinówka naprawi ten "nadszarpnięty" wizerunek całej serii do którego przyczynił się sezon nr 2.

A może twórcy czymś zaskoczą,nie wiem -.-

Adaptacja Akame ga kill... wycięte 10 rozdziałów mangi....why

5351aee4e691b257690b46e1_736.jpg

Kiseijuu póki co nr 1,w00w.

Więcej grzechów nie kojarzę,do następnego.

Odkopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.anime-shinden.info/6159-umineko-no-naku-koro-ni-online.html <- pierwsze 5 odcinków było dobre...potem im dalej w las,tym bardziej zagmatwane i bezsensowne,spodziewałem się czegoś podobnego co w serii Higurashi no naku koro ni,która mimo że na początku wydawała się absurdalnym WTF,potem ładnie się wyjaśnia,mając przy tym świetny klimat horroru,scen gore i przede wszystkim...LOGIKĘ w fabule,czy poszczególnych arcach.

 

Tu o ile szata graficzna jest dobra,muzycznie animu też wypada dobrze (zwłaszcza opening)

[videoyoutube=EtKBs3BbHGs][/videoyoutube]

 

Tak niestety,logiki brak,a być może jestem na to za głupi,ogólnie nijakie zakończenie i wątki z dupy,czynią to animu serią,której raczej bym nie polecił.

Aczkolwiek,nie jest to też totalny gniot,raczej mocno,bardzo mocna przeciętna seria,czy może prawie poniżej przeciętnej,z nudów,powtarzam jedynie z nudów można obejrzeć.

Z tych dwóch tworów owego studia,jeśli miałbym wybrać -Higurashi wypada zdecydowanie lepiej....

 

Następne w planach -kokoro connect.

 

W kwestii tego sezonu

 

czas dropnąć AkG chyba...albo obejrzeć gniota do końca D:...ewentualnie samo zakończenie

 

najgorsze fillery ever : D.

Dobrze że choć manga stoi na względnie wysokim poziomie.

Jeśli ktoś się weźmie za te serie,porzuca ją po 19 epie i bierze się za mangę,zupełnie inny lvl -.-......

 

 

 

Ookami Shoujo to Kuro Ouji - Najdurniejszy romans ze wszystkich jakie oglądałem D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar się zabrać za Shigurui. Dość brutalna seria, ale oceny ma niezłe.

Ookami Shoujo to Kuro Ouji - Najdurniejszy romans ze wszystkich jakie oglądałem D:

Mówisz tak, bo nie widziałeś Vampire Knight. :P

Oglądam teraz serię podobną do Ookami Shoujo - Inu x Boku SS, w której sytuacja jest nieco odmienna. W tym przypadku jednak wszystko wydaje się mieć swoje powody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar się zabrać za Shigurui. Dość brutalna seria, ale oceny ma niezłe.

Nakłada niesamowitą presje i ciężką atmosferę podczas oglądania - Ale polecam,świetna seria .

Mówisz tak, bo nie widziałeś Vampire Knight. :P

W takim wypadku nie zobaczę

Oglądam teraz serię podobną do Ookami Shoujo - Inu x Boku SS, w której sytuacja jest nieco odmienna. W tym przypadku jednak wszystko wydaje się mieć swoje powody...

Oby tam nie było takiego fuck logic.

 

Tymczasem kokoro connect..

mqdefault.jpg

A to dopiero 5 ep T_T

 

-- 25 lis 2014, 08:40 --

 

Kokoro connect zakończone...cóż animu okazało się czymś innym od tego co oczekiwałem,aczkolwiek nadal ma u mnie 10/10,zmusza do przemyśleń,pokazuje nie tylko dobre momenty,ale też jak i trudne kwestie życia,czyli walki z traumami,przeszłością,strachem przed zranieniem przyjaciół,jak i samego siebie,o wadach,zaletach i wielu innych.

Element "nadnaturalny" w owym animu, o ile na początku przeszkadzał,tak potem tylko fajnie się wplata i komponuje z relacjami między naszą 5 bohaterów i fabułą.

Oprawa wizualno-muzyczna również stoi na poziomie na który nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że nigdy tego nie widziałem,bo to co piszesz zniechęciło by mnie do dalszego oglądania...(nie rozumiem po co pisać,że coś z ostatnim arc'iem mangi nie tak,skoro ktoś może to jeszcze oglądać,wejdzie tutaj..i już na starcie widzi że coś będzie nie tak?......)

Mam prośbę: unikajmy takich wpisów,albo rozdzielmy temat mangi...na inny temat,a tutaj zostawmy anime. (I nie odbierajcie tego jako pretensję czy coś,po prostu ja np. nie lubię wiedzieć,że np. coś w mandze anime które oglądam jest nie tak w którymś arcu itp...takie coś mnie od razu zniechęca do obejrzenia danego anime )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam mój ulubiony temat. :mrgreen:

 

Oglądał ktoś może Nanatsu no Taizai? Seria cieszy się dużą popularnością w Japonii i ma dość dobre oceny. Chyba się skuszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×