Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wzięłam pół propranolu ze 20 minut temu. Dopiero teraz od wyjścia od T zaczynam się uspokajać i przestało mnie dławić, dusić, zatykać.

Jaka masz dawke?

Witam ludki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, biore po calej ale doraznie

 

-- 06 lis 2014, 17:37 --

 

Arasha, ja jestem tu najstarsza i najmadrzejsza ;p

Chwalipięta :P:D

No chyba ze masz w nicku rocznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada Nic takiego nie sugeruję. Po prostu to pocieszające, że nie wszyscy mają po 20 lat :mrgreen: Czułabym się w takim towarzystwie jak dinozaur :?

Aleś Ty wyedukowana :shock: Myślałam, że będę musiała wszystkim objaśniać, co to emeto ... Aleś mnie wyręczyła. Dziękuję, bo mam tego tematu po dziurki wnosie. Wiesz, z emetofobikami tak to zazwyczaj jest, że są to osoby, które praktycznie nie wymiotują, tylko się tego panicznie boją :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, też brał całą, jednak potem było za dużo. Nie powinnam brać codziennie, ale ciężko mi isę przełamać by nie brać. Boję się że sie roztrzęsę przy kimś. Dawno się to nie zdarzyło, oprócz tej sytuacji gdy zmarł Wujek, ale to zrozumiałe. Kiedyś będzie trzeba się przełamać. Dziś jestem wkurzona i przed @ więc odbija mi maksymalnie. Także usuwam się z forum bo widzę że dużo wysiłku chwilami wkładam na to że by nie fuknąć na kogoś. Zrobię psiakom jeść i klapnę się przez tv. Na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×