Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ladywind ja 8 lat. Długo, bardzo długo co powiedziec? Jak miałem 17 lat to się zaczęło. Dziś już 25 na karku. Mi lekarz zapisał wenlafaksynkę do spróbowania po mojej sugestii. No i teraz wypadało by powolutku zejśc z frania, żeby powolutko wejśc na wenle, ale jest problem bo mam napięty grafik w pracy. A jak mnie wytarmosi to mogę nie przetrzymac. Ale w sumie i tak w pracy ledwo trzymam, szczególnie już pod koniec. Mam wrażenie jak bym na takiej cienkiej linii trzymał te pozory normalności. Czyli praca, pisanie pracy. Wszystko jest z pozoru ogarniane, ale to wszystko jest na bardzo cienkiej linii. Mam do was pytanie jak by porównac te oba leki anafranil i venlafaksynę to oczywiście anafranil dużo mocniej działa na seretoninę. A który działa mocniej na norradrenalinę? A jak byście mieli porównac te oba leki to co byście napisali? Wiem, że tu nie ma żadnych benchmarków, ani osiągów, bo leki to nie jakiś sprzęt, ale napiszcie coś to zawsze będzie mi łatwiej podjąc decyzję. Oczywiście licze się z tym, że przy zmianie może byc hardkor. Lekarz mi mówił, że by chciał żebym w tyd. wszedł na 3 x 75 wenlafaksyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem zamiennik effectinu - SYMFAXIN, nie mogłem dostać w tabletkach wenlafaksyny, wszystkie tylko w kapsułkach do łykania w całości, nie mogę zacząć od najniższych dawek, trzeba łyknąć i czekać w obawie na skutku uboczne jak na bombę zegarową ;) Ciekawe te kapsułki są, w środku dodatkowo kuleczki :tel: , obawiam się tutaj Waszej opinii na temat spadku masy ciała, zależy mi właśnie, żeby przytyć znowu jak na paro, ale nie chcę brać paro, tylko wypróbować właśnie wenle (działa na więcej neuroprzekaźników?), dołożę do tego mianserynę, stosował ktoś taki miks ? i jak się sprawdza ? Przy jakiej najniższej dawce powinno być działanie na FS ? Zaczynam od 37,5 mg. Biorę z założenia, że będę bardziej zmotywowany do ogólnego działania niż na paroksetynie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, kilka miesiecy 3 moze nawet 4 miesiace i bylo juz bardzo dobrze w tej kwestii, ale ja na poczatku bralem perazyne to tez na pewno mialo znaczenie.

 

-- 05 lis 2014, 00:21 --

 

Paro bralem prawie 2 lata

 

-- 05 lis 2014, 00:23 --

 

depresyjny098, w tydzien wejsc na 225 wenli, o stary :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 dzieks :) to fakt ciesze sie, sam wiesz jak bylo źle. A jak Ty sie czujesz ?

 

LADYWIND 10 lat to kawał życia ! I naprawdę nic nie pomaga ? Szkoda Ciebie Kobieto. Musi byc jakas pomoc

 

-- 05 lis 2014, 02:05 --

 

DEPRESYJNY098 jeśli lekarz chce zebys w tydzień wpierdzielał 3 razy 75 to niech sam to wpier...dawke najlepiej zmieniać stopniowo o 37,5. Ale robta co chceta :) anafranilu ci nie porównam bo nie bralam

 

-- 05 lis 2014, 02:19 --

 

ARNIN po miansie chce sie żreć :) co do chudnięcia na wenli to ja ciągle byłam chuda, wcześniej tez. Nie ubyło mi kg. A teraz jak wenla pomogła i deprecha sobie poszła to i mi przyszło 3 kg. A wcześniej to myślę, ze zjadały mnie nerwy i depresja. Ja teraz biore 150 wenli i jest spox, FS tez :) robić mi się chce bez zmuszania sie. Jest pieknie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×