Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, widzisz - prawnik, myślisz - loopy... :mrgreen:

 

Iwan Iljicz, ależ ja doskonale zrozumiałam twój casus, i nie prowadzę batalii, kto był bardziej komiczny, tylko jak na Spamową wyspę przystało, prowadzę niezbowiązującą, luźną tematycznie konwersację. Jeśli miałabym to porównywac do systemu prawnego - tu bardziej Ameryka, niż Europa kontynentalna.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, oj, zle mnie odebralas- nie mialem zamiaru wdawac sie w batalie, ani- bron boze- byc zabawniejszy. Po prostu w rozmowie zauwazam i wytykam fakty, czasem nie ma to glebszego powodu, ot po prostu luzne spostrzezenie, spotkalem sie juz tym ze ludzie to zle odbieraja, nie chcialbym zeby tu bylo podobnie. Twoje wyjscie w stroju roboczym do sklepu raczej swiadczy o pewnosci siebie i dystansie, niz o gapiostwie jak to bylo u mnie- tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpoznaje i nie lubie kolegow z pracy- z zasady ^^ Ale poszperalem, znalazlem nick czlowieka co pieknych Pan na forach szukal, domyslam sie ze o niego chodzi ;) Na forum jestem pierwszy raz w kazdym razie, glownie chodzilo mi o pewne odpowiedzi w konkretnym temacie, tam ich nie zastalem, stad w oczekiwaniu na dobra dusze ktora jednak cos konstruktywnego napisze, skacze po innych tematach :)

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, nie znasz :) Jestem pewny, ze nie znamy sie osobiscie, jesli nie interesujesz sie malowaniem/modelarstwem, pilka nozna, zeglarstwem- to na forach tematycznych tez raczej sie nie spotkalismy, a na tym jestem pierwszy raz :) Powiedz dlaczego wydaje Ci sie, ze mnie znasz, to powiem Ci czy to mozliwe- ale szczerze watpie ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, loopiego chyba nigdy na spamowej nie było, a szkoda...

A nie wywaliłybyście go ? Poza tym to poważny gościu ... gdzie on by tam na Spamową :roll: Chyba, że mu ktoś osobiste zaproszenie wyśle, to może się pojawi. Kto go tam wie :roll: ?

 

Iwan Iljicz, chyba jesteśmy tu bardzo przyzwyczajeni do ludzkich dziwactw i słabości.

Oczywiście ... dziwactwa to na spamowej na porządku dziennym ;) Normalny nie ma tu czego szukać :mrgreen: Prawda dziewczynki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ja tu niedługo jestem, ale jak możnaby kogoś wywalic? :shock: Poza tym mam wrażenie, że tu ogólnie przyjazna atmosfera panuje...

Atmosfera jest spoks :D Po prostu mam wrażenie, że Loopy'ego niespecjalnie na forum lubią :roll: i nie raz wprost się z niego napieprzają :bezradny: A tak naprawdę to nikt kolesia bliżej nie zna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera jest spoks Po prostu mam wrażenie, że Loopy'ego niespecjalnie na forum lubią i nie raz wprost się z niego napieprzają A tak naprawdę to nikt kolesia bliżej nie zna ...

 

Oh, juz rozumiem porownanie w takim razie :)

 

Oczywiście ... dziwactwa to na spamowej na porządku dziennym Normalny nie ma tu czego szukać

 

Normalnym dawno mnie nikt nie nazwal ;) Chociaz, jak teraz o tym mysle, gdyby ktos to zrobil to nie odebralbym tego jako komplement ;)

 

dobranoc w kazdym razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, no cóż, stanowimy pewną społecznośc , a w każdej społeczności panują pewne niezmienne reguły i pewne niezmienne postaci. Są tu różne frakcje, są prowodyrzy, i pomniejsze gwiazdy itp itd, pole do popisu dla socjologa. I w każdej społeczności musi też się znaleźc tzw. wioskowy głupek, czyli uważana za nieszkodliwą osoba, którą się traktuje z przymrużeniem oka i oficjalnie się z niej naśmiewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, no cóż, stanowimy pewną społecznośc , a w każdej społeczności panują pewne niezmienne reguły i pewne niezmienne postaci. Są tu różne frakcje, są prowodyrzy, i pomniejsze gwiazdy itp itd, pole do popisu dla socjologa. I w każdej społeczności musi też się znaleźc tzw. wioskowy głupek, czyli uważana za nieszkodliwą osoba, którą się traktuje z przymrużeniem oka i oficjalnie się z niej naśmiewa.

Tak kosmo, ale po pierwsze to są bardzo brutalne reguły, a po drugie ... nawet ten "wiejski głupek" coś czuje i dlatego nie powinno dawać się mu odczuć, że jest inny. Sama z reala dobrze wiem, jak boli odrzucenie, dlatego tak się m.in. uczepiłam tego forum. Pozwólmy każdemu być sobą i przynajmniej tutaj móc zaznać odrobinę ciepła i akceptacji ;) Ja sobie to np. postawiłam za punkt honoru - być dla innych taką, jakimi dla mnie nie byli prawdziwi ludzie :idea:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej nie biore do siebie- zarejestrowalem sie tu w konkretnym celu, szukam pewnych informacji, nie mam zamiaru rezygnowac.

 

Zdumiewa mnie cos innego- mialem konta i udzielalem sie na wielu forach, na kazdym pojawia sie taka sama gama uzytkownikow. Natomiast na forum dla ludzi z okreslonymi problemami, spodziewalem sie troche innej reakcji niz "na szczescie sie zwinal" po wymianie kilku postow.

 

Nie, zebym byl przeciwnikiem otwartej niecheci- przeciwnie, trzeba miec jaja zeby otwarta niechec okazac. Moze anonimowo w internecie mniejsze, niz na zywo, ale jednak. Tylko ze, spodziewalem sie na tym forum raczej pewnej dozy zrozumienia i wsparcia wzajemnego, tym bardziej ze skoro tu jestesmy to wszyscy mamy bardziej lub mniej podobne problemy.

 

Nie wiem czy ktos czytal moje powitanie- oprocz osobowsic schizoidalnej, chorowalem na depresje, powiedzmy ze moje poczucie wlasnej wartosic nie nalezy do najwyzszych, opowiesci o rozmaitych zenujacych sytuacjach ktore mnie spotykaja, doprawione humorem i byc moze nonszalancja, to raczej forma obrony, rekompensaty, proby nie brania niczego zbyt na serio. Nie jest to kazdym razie proba gwiazdorstwa jakiegokolwiek ;)

 

Tak czy inaczej- tosia_j, - rozczaruje Cie, zostaje na dluzej ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×