Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Wszystkich poznać nie sposób, każdy wyciąga wnioski z własnych doświadczeń. I to nie chodzi o jakąś niechęć do kobiet...zwyczajnie względem pań, od iluś tam lat wolę być wzrokowcem ;-)

 

anna_222, Na forum nie widać jak kto się ubiera, jak mieszka i ile zarabia a jakoś się kręci. I nawet czasem bywa miło, nawet między kobietami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_222, Nie przeszkadzają. Rozpatruję je pod kątem tematu postu, który przecież sama założyłaś. Tak się zastanawiam na czym te trwałe relacje, które chcesz stworzyć miały by się opierać ..bo chyba nie na tej agresji, którą nam tu wszystkim pięknie zaprezentowałaś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha,czyli wywnioskowac możesz że nie jestem atrakcyjna,a to że jestem tępa to tak.sorry ale jesteś za zbyt głupia żebym mogła z tobą rozmawiać

 

-- 29 paź 2014, 14:52 --

 

i żadnych żali nie wylewam,tylko chce porozmawiać z ludzmi którzy mają taki problem,i nic ci do tego

 

-- 29 paź 2014, 14:56 --

 

a tak poza tym co ty o mnie możesz wiedzieć.Przy twoim wygl;ądzie to zamknęła bym morde i nic nie pisała,bo jak dla mnie to ty nic sobą nie prezentujesz :D

 

Przestan się rzucac, anna222, piszesz bzdury, jazzowa jest piekną kobieta co każdy może zobaczyć na Ludziach z Forum, za to Ty mimo obietnic jakos fotki nie wrzucilas. Wyzywasz ludzi od idiotow, brzydali, mimo, ze jeszcze niedawno ( w maju tego roku) deklarowals się jako wielka katoliczka, która Bog z nerwicy uzdrowil. Po Twoim zachowaniu jakos nie widać abys szla drogą Chrystusa. A skoro już jesteś zdrowa to co tu robisz na tym forum?

 

-- 29 paź 2014, 18:20 --

 

tak mam, a czemu akurat przeszkadzają tobie moje wypowiedzi a nie innych osób?to jest dla mnie bardzo zastanawiające

 

Wielu osobom przeszkadzają Twoje wypowiedzi, tak jakos... Ciekawa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie nie mam nic da zarzucenia.

To jest bardzo dobry temat do przepracowania na terapii

 

-- 29 paź 2014, 20:12 --

 

anna_222, i pomimo Twojej sugestii na pw nie zamierzam stad wypierdalac nawet gdyby mialo Cie to uszczesliwic :D Tak wiec daruj sobie inwektywy w prywatnych wiadomosciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsmażania kotleta ciąg dalszy ....

 

Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami

Arasha

Słusznie. Kobiety to tylko do seksu ewentualnie.. ;P

Ja kobiet do seksu nie szukam. No sorry :pirate:

 

-- 29 paź 2014, 19:27 --

 

jestem baardzo ,ale oczywiście nie szukam faceta wśród chorych psychicznie osób :D

A ja owszem :D Normalni mnie nie interesują :mrgreen:

 

-- 29 paź 2014, 19:29 --

 

Jakoś z kobiecego grona zawsze czułam się wykluczona.

To mnie pocieszyłaś ... że to może jednak nie ze mną jest coś nie tak :roll:

 

-- 29 paź 2014, 19:30 --

 

Tu radzę zakończyć offtop i rzucanie wołowiną,bo raz że mięso drogie i szkoda nim ciepać,dwa - robi się chlew.

A tak jeszcze posypią się łby,osty, a temat zagości w loży dla vipów :mrgreen:

A to jeszcze nie trafił ??? Myślałam, że od dawna tam "siedzi" na honorowym miejscu :lol: Jestem niepocieszona ...

 

Tak w ogóle to w Krakowie ... mgła jest od paru dni :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie należałoby ten temat umieścić tam, gdzie jego miejsce, czyli w koszu, bo zrobił się tylko burdel i prywatne miejsce anny_222 do ubliżania innym, wyzywania od chorych psychicznie i innych agresywnych zachowań.

Skoro jesteśmy tacy "chorzy", to co Ty tutaj w ogóle jeszcze robisz?

Przecież nawet patrzeć na te wpisy jest zwyczajnie po ludzku przykro.

 

-- 29 paź 2014, 20:56 --

 

noszila, No niestety... Myślę, że ktoś świadomy swojej wartości nie bawi się w ploty i nie ocenia twojego wyglądu, a głównie z tym kojarzą mi się kobiety. Jeszcze zanim poszłam do szkoły już się dowiedziałam od matki, babki i ciotek że wszystko mam nie takie. W szkole jak to w szkole dużo brutalniej. Ogólnie tyle łez wylałam przez baby, że każdy Romeo w nich by utonął ;-)Jakoś z kobiecego grona zawsze czułam się wykluczona.

 

Biorąc pod uwagę takie pierwsze doświadczenia z kobietami nie dziwię się wcale, że czułaś się wykluczona. Ale nie jesteś sama w takim poczuciu. Mnie też zawsze było bliżej do męskiego grona, grania w piłkę z chłopakami. Po prostu było weselej, więcej szczerości i konkretów, bez podburzania, plotowania i niepotrzebnych insynuacji.

Ale faktycznie nie ma co się zamykać na wszystkie przedstawicielki kobiecej płci bo można przegapić ciekawą znajomość a nawet przyjaźń, jak już ktoś wcześniej przede mną tak napisał, chyba Candy14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałaś sie nie wypowiadać juz w tym temacie,więc dalej nie rozumiem co tu jeszcze robisz

 

-- 29 paź 2014, 21:30 --

 

a po co tu jestem?bo ja potrafie pomagać ludziom,tylko jeszcze ktoś musi sobie na to zasłużyć,a nie z ryjem sie rzucać do kogoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałaś sie nie wypowiadać juz w tym temacie,więc dalej nie rozumiem co tu jeszcze robisz

 

a po co tu jestem?bo ja potrafie pomagać ludziom,tylko jeszcze ktoś musi sobie na to zasłużyć,a nie z ryjem sie rzucać do kogoś

 

Nie zabronisz mi się tu wypowiadać.

A nie będę bezczynnie się przyglądać jak obrażasz nie tylko mnie, ale również innych członków forum. Bo trzeba zauważyć, że na nikim nie pozostawiasz suchej nitki i nie ma tu już praktycznie żadnej osoby, do której byś się zwracała z szacunkiem.

 

-- 29 paź 2014, 21:41 --

 

anna_222, a konkretnie komu pomoglas?

 

Może odniosę się do posta który kiedyś wstawiłam.Tak ja w porównaniu do was pomogłam czterem osobom tutaj z forum.A co takiego zrobiłam??załatwiłam prace,i to osobom które były na skraju załamania.Nie będę tu oczywiście wszystkiego dokładnie opisywać.Pomogłam też osobie,która miała problemy w rodzinie.A wy co takiego zrobiliście ze swojej strony?Chętnie posłucham

 

Wrzucam, bo inaczej Candy14 nie doczekasz się odpowiedzi. A na inną, bardziej treściwą też nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak?a niby w jaki sposob obrazam wszystkich?wiesz co,daruj sobie,i wez nie filizofuj mi tutaj.A to jest moj temat,wiec nie zycze sobie bys dalej sie w nim wypowiadala,bo tylko probujesz teraz skłócić mnie ze wszystkimi tutaj ludzmi.Nara

 

-- 29 paź 2014, 21:46 --

 

może jeszcze dane osobowe podać i adres zamieszkania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszila, nie trzeba się w ogole tą osoba przejmować.

Od maja zakladala tu bezsensowne tematy, pierwszy o tym, jak to kocha Boga :D . Własnie wyzywajac ludzi pokazuje jak kieruje się przeslaniem Jezusa. Widac od razu jak kocha bliznich :mrgreen: Załosne naprawdę.

Potem był temat : "Czy są tu jacys chorzy na ciezka depresje lub schizofrenie, bo chcę im pomóc"

Na czym ma polegac ta pomoc nie dowiedzieliśmy się. Bo temat znow skonczyl się pyskówka.

 

Generalnie anna222 nie powinna wytykac komukolwiek choroby psychicznej, bo cos z nia grubo nie tak :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak?a niby w jaki sposob obrazam wszystkich?wiesz co,daruj sobie,i wez nie filizofuj mi tutaj.A to jest moj temat,wiec nie zycze sobie bys dalej sie w nim wypowiadala,bo tylko probujesz teraz skłócić mnie ze wszystkimi tutaj ludzmi.Nara

anna_222 Założyłaś temat, ale tak naprawdę masz niewielki wpływ na to, co ludzie będą w nim pisali :bezradny: Ja też założyłam kiedyś wątek "Zero seksu", a jednak było o seksie i to niektóre wpisy dość ordynarne. Ale przecież nie zabronię komuś myśleć / pisać tak jak uważa. Mogę najwyżej to zignorować albo spróbować spojrzeć na sprawę z innej strony, choćby jako ciekawostkę. Nie spinaj się i nie denerwuj, złość piękności szkodzi ;) ( i nie traktuj tego osobiście, ale z przymrużeniem oka - Ja do Ciebie nic nie mam :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisałam że kocham Boga?lucy 1979 wystarczy czytać ze zrozumieniem.Napisałam już jak pomogłam ludziom,ale ty poprostu masz problem bo nic nie rozumiesz z tego co czytasz.I gdzie to jest napisane że ja będę wielbić bliznich?tak,ale tylko te osoby ktore na to zasluguja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×