Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ktoś może coś widzieć o drugiej osobie,nie znając jej.A poza tym dlaczego godzisz się z tym co ona napisała.Nie rozumiem tego wogóle na dodatek to ona zaczela,więc o co ci chodzi

 

"to ona zaczęła" - ehh wróciły wspomnienia szkoły podstawowej :105:

A czy Ty wiesz o jazzowej tyle, by móc nakazywać jej (cytuję) "zamknąć mordę"?

 

I nadal czekam na odpowiedź na moje pytanie :mrgreen:

 

-- 29 paź 2014, 16:29 --

 

tak,potrafię dyskutkować,a nie rzucać się do kogoś bez powodu :D

 

ojoj nieładnie kłamać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałam o dziewczynkach z podstawówki, tylko o dorosłych babach po 20 i nie w kontekście facetów akurat :pirate: , a tego jaką postawę swoją osobą reprezentują.

 

Jeżeli facet tego wart, to czemu by się o niego nie pobić :mrgreen: ( żartuję ! )

 

anna_222 Czego od nas oczekujesz ? Bo nie bardzo kumam ... :bezradny: Chcesz potwierdzenia swoich osobistych spostrzeżeń, czy zaprzeczenia, żeby dyskusja mogła się dalej toczyć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_222 Czego od nas oczekujesz ? Bo nie bardzo kumam ... :bezradny: Chcesz potwierdzenia swoich osobistych spostrzeżeń, czy zaprzeczenia, żeby dyskusja mogła się dalej toczyć :roll:

 

Arasha, wygląda na to, że anna_222 na stawiane przez nas pytania odpowiedzieć może jedynie również pytaniem i to niestety nie powiązanym z wcześniejszą treścią; oczywiście jeśli już w ogóle odpowie... Ja się niestety nie doczekam chyba odpowiedzi na moje pytanie, a tak bardzo chciałam dowiedzieć się, jak to wg niej się tu zachowuję i czemu radzi mi "nie bawić się w psychologa"... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to było? .."atrakcyjność, a problemy z relacjami" :)

beladin Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami ( póki co z forum ), chociaż chciałabym się jeszcze w życiu przekonać, że z kobietami również warto mieć bliższe relacje ... :roll: Póki co wolę się nie angażować za bardzo, bo mnie w życiu ze strony dziewczyn spotykały raczej tylko niemiłe rzeczy :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszila, skonczy sie pewnie jak tu czy-kto-z-was-pow-nie-choruje-t50484.html czyli bez odpowiedzi

 

Czyli nasza sympatyczna forumowiczka ma już wprawę w takich wątkach :mrgreen: dzięki za podrzucenie linka :)

 

noszila ja już ci powiedziałam,i nie nakręcaj się tak.Poprostu się tak wypowiadasz jakbyś wszystko wiedziała najlepiej,mi się przynajmiej tak wydaje

 

To jak mam się wypowiadać, żeby tak to nie brzmiało? ;)

I odpowiedziałaś dopiero teraz. Ale tylko na jedno pytanie. Bo kwestia "radzę ci nie bawić się na twoim miejscu w psychologa", czyli co autorka miała na myśli pisząc "radzę ci" nadal pozostała bez echa :bezradny:

Nakręciłam się jak zegarek od chińczyka i kto to teraz zatrzyma :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś brałem ten body max jeszcze zanim sprobowalem psychotropow. Możliwe ze dawal troche energi ale nie pamietam bo wtedy nie mialem problemow ze zmeczeniem, czy sennoscia, zbyt dlugim spaniem. A ten z Olimpu żeń szeń z witamin B chyba też dobry jest - kupilem niedawno - zdaje sie ze kierowalem sie stosunkiem zawartość iżeń szenia do ceny i olimp wypadl taniej.

 

-- 29 paź 2014, 21:25 --

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10675182 Zeń-szeń brany przez pacjentów z depresją, którzy biorą antydepresanty może wywołać manię :P

 

Ktoś się orientuje na jakiej zasadzie działją składniki żeń-szenia - ginsenozydy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to było? .."atrakcyjność, a problemy z relacjami" :)

beladin Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami ( póki co z forum ), chociaż chciałabym się jeszcze w życiu przekonać, że z kobietami również warto mieć bliższe relacje ... :roll: Póki co wolę się nie angażować za bardzo, bo mnie w życiu ze strony dziewczyn spotykały raczej tylko niemiłe rzeczy :time:

 

Smutne to co napisalas...mam jednak nadzieje, ze sie w koncu przekonasz do nas bab... :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszli czemu ty sie akurat do mnie rzucasz a nie np do jazzowej?

 

Po pierwsze - nie rzucam się.

Po drugie - chciałam, żebyś wyjaśniła, dlaczego grozisz mi na piśmie.

Po trzecie - jeśli nie zauważyłaś, to wyraziłam swoją opinię co do zachowania jazzowej; nie popieram tonu jej wypowiedzi; czekam, aż sama odniesie się do swoich słów i może nieco bardziej przychylnie rozwinie swoje myśli;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami ( póki co z forum ), chociaż chciałabym się jeszcze w życiu przekonać, że z kobietami również warto mieć bliższe relacje ... :roll: Póki co wolę się nie angażować za bardzo, bo mnie w życiu ze strony dziewczyn spotykały raczej tylko niemiłe rzeczy :time:

 

Smutne to co napisalas...mam jednak nadzieje, ze sie w koncu przekonasz do nas bab... :mrgreen:;)

 

Widocznie trafiałaś właśnie na same baby,a musisz szukać kobiet :mrgreen:

A tak bardziej serio, to chyba my kobiety mamy to do siebie, że czasami lubimy ze sobą konkurować,dlatego im nas więcej (np. w pracy), tym gorzej to wypada, bo jest więcej 'przeciwników do pokonania' :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszli czemu ty sie akurat do mnie rzucasz a nie np do jazzowej?

Bo ona już se dawno poszła, nie zauważyłaś ... ;)

 

adel Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała :105: ale moje prawie 30-letnie doświadczenia sprowadzają mnie przy każdej okazji na ziemię :bezradny:

 

Btw Idę na spacer :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×