Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

torres to twoja perspektywa z punktu widzenia twojej dupy... kierunek ma ona martwy... puki co... pamiętaj ,że z martwych wstać możesz w każdej chwili swojego życia kórVa.

 

mam Marzenia.... moja kuzynka Marzena nie mogła spełnić swoich ...zgineła w głupim wypadku mając ok 30lat... ........ją rodzice zostawili w życiu i zajęli się drugą córką bliźniaczką dwu jajową ....chciał byś z nią teraz porozmawiać ? ....a może z jej rodzicami jak już odejdą i się 'obudzą ' ?

 

chcesz pogadać o straconych nadziejach ? o zabitym mnie ? o tym ,że żyłem w piekle ? ...nie znasz go kórVa i możesz z niego takiego jakie jest twoje - wyjść - kiedy chcesz tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja wypracowana perspektywa, która powstała dzięki wyjściu poza swoje dawne przekonania narzucane przez społeczeństwo i instynkt zwierzęcy. Romantyczny związek jest wbrew naturze, miłość to hormony w mózgu, narkotyki i trwa 2-4 lata. To jedno z największych zniewoleń robiące z mężczyzn frajerów uganiających się za cipką i tłumaczących sobie, że to wyższa wartość, cel, sens. Kobieta szuka faceta ale myśli już mądrzej bo chce żeby jej zapewnił utrzymanie i ją zapłodnił. Zwykła transakcja wymienna z dorabianiem ideologii, która zniewala. Jedyna możliwość wyzwolenia to zmniejszenie ważności wszystkiego w życiu i zastąpienie tego luzem i akceptacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby mi się pisało na tym forum tak fajnie jak kiedyś. Teraz jakoś tak wszystko się rozmyło. Nikogo nie znam prawie, nie mam o czym pisać. Nie potrafię doradzać ludziom w potrzebie. Jak na takie forum się nie nadaję, to gdzie ja znajdę swoje miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000 Może się wypaliłeś ? Ja mam teraz właśnie taki okres największej aktywności na nerwica.com, uzależniłam się na maxa, chciałabym z innymi rozmawiać, doradzać, wymieniać się doświadczeniami, wreszcie nie czuję się samotna i zagubiona w tym okropnym realnym świecie :D To mi daje speeda w życiu, bo poza forum to nie ma nic :bezradny:

 

-- 26 paź 2014, 18:03 --

 

Chciałbym aby moje niektóre objawy natychmiast ustąpiły. :D

Ojoj ... a jak ja bym tego chciała :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki cel na dziś żeby pozałatwiać wszystkie urzędowe sprawy bez większego lęku i stresu niż to jest przewidziane (bo wiadomo, że takie sytuacje z natury są stresujące)

 

a co do planów, to kolejny raz myślę nad założeniem jakiegoś bloga, może będę pisać recenzje, w każdym razie coś, żeby siebie wyrazić. ostatnio za bardzo się zamknęłam. no i jeszcze fajnie by było gdyby udało mi się z kimś z Was spotkać w katowicach, ale to byłby duży sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie to zasiąść kiedyś za kierownicą ciężarówki i rozwozić ładunki po całym świecie. Plan to pokonać moje fobie , przezwyciężyć strach , zapisać się na wszelkie badania abym miał czarno na białym wyjaśnione , że jestem zdrów i mogę dawać na treningach z siebie 100% a nawet więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×