Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zakola i strasznie mi wstyd z tego powodu....za parę lat wyłysieje...nawet teraz nie mogę sobie żadnej dziewczyny znaleźć a co dopiero gdy będę łysy.Na prawde zawsze mam pod górę..

 

 

Co Ty gadasz, nie stresuj się takimi rzeczami. Jeśli faktycznie wyłysiejesz, to zawsze możesz się wtedy całkowicie ogolić. Niektórzy mężczyźni wyglądają bardzo atrakcyjnie, mimo, że są łysi. Możesz sobie kombinować z różnymi fryzurami, choćby, doczepić do włosów z tyłu głowy ( tam z reguły włosy są zachowane) dredy, warkocze, lub co tam sobie chcesz. Znam chłopaka, który właśnie niestety od dawna już łysieje, ale włosy z tyłu ma i doczepia sobie właśnie dredy. Są jeszcze peruki, na prawdę jest mnóstwo możliwości. Nie można się lamać z takiego powodu. Trzeba się pogodzić z takim stanem rzeczy i to zaakceptować. Bo nic za bardzo nie jesteś w stanie zrobić, jeśli wchodzi w grę genetyczne obciążenie. Także głowa do góry. Mężczyźni, którzy łysieją, mają zwiększony poziom testosteronu we krwi, czyli są " bardziej męscy" :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam nieduże zakola,zrobiły mi się jak mialem 19 lat ale mój ojciec jest łysy więc lepiej juz nie będzie....

Ech..nie wiem raczej myśle o przeszczepie jeśli kiedykolwiek uda mi się uzbierać tyle pieniędzy w co wątpie...

choćby, doczepić do włosów z tyłu głowy ( tam z reguły włosy są zachowane) dredy, warkocze, lub co tam sobie chcesz. Znam chłopaka, który właśnie niestety od dawna już łysieje, ale włosy z tyłu ma i doczepia sobie właśnie dredy.

Nie no chyba żartujesz,dredy do łysiny??!! Nie no ogoliłbym się i jakoś bym z tym żył ale wiem że za każdym razem gdyby dziewczyna mnie odrzuciła tłumaczyłbym sobie to tym że jestem łysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam nieduże zakola,zrobiły mi się jak mialem 19 lat ale mój ojciec jest łysy więc lepiej juz nie będzie....

Ech..nie wiem raczej myśle o przeszczepie jeśli kiedykolwiek uda mi się uzbierać tyle pieniędzy w co wątpie...

choćby, doczepić do włosów z tyłu głowy ( tam z reguły włosy są zachowane) dredy, warkocze, lub co tam sobie chcesz. Znam chłopaka, który właśnie niestety od dawna już łysieje, ale włosy z tyłu ma i doczepia sobie właśnie dredy.

Nie no chyba żartujesz,dredy do łysiny??!! Nie no ogoliłbym się i jakoś bym z tym żył ale wiem że za każdym razem gdyby dziewczyna mnie odrzuciła tłumaczyłbym sobie to tym że jestem łysy.

 

 

To już nie czasy, kiedy modna była bujna czupryna a łysina to był wstyd. Czasy się zmieniły i wiele kobiet woli łysych, nie ma nic przeciwko temu, a już na pewno nie odrzucają z tego powodu ;-) Dla was to taki kompleks jak dla kobiet mały biust a jednak płaskie nie narzekają na brak zainteresowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć że tak sądzicie ale ja niestety wiem że zawsze wszyscy mi mówili zebym nie ścinał włosów bo ładnie mi w długich...a za parę lat nie zostanie mi nic innego poza ścięciem.

 

Muszę jakoś się nauczyć żyć bez miłości,przestać jej potrzebować,skoncentrować się na studiach/pracy/hobby/zabawie...w tym kierunku teraz próbuje iść bo widze że szanse na szczęsliwy związek mam już baaaaardzo mierne.Jeśli ktoś mnie kiedyś zechce to będzie miłe zaskoczenie,ale nie nastawiam się już na to.Raczej muszę iść w kierunku tłamszenia tej potrzeby.

Szczerze mówiąc to i tak sporo lepsze niż ciągłe martwienie się,czemu mnie nikt nie koffa,co jest ze mną nie tak itd.

 

Muszę się wziąć za robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę jakoś się nauczyć żyć bez miłości,przestać jej potrzebować,skoncentrować się na studiach/pracy/hobby/zabawie...w tym kierunku teraz próbuje iść bo widze że szanse na szczęsliwy związek mam już baaaaardzo mierne.Jeśli ktoś mnie kiedyś zechce to będzie miłe zaskoczenie,ale nie nastawiam się już na to.Raczej muszę iść w kierunku tłamszenia tej potrzeby.

Szczerze mówiąc to i tak sporo lepsze niż ciągłe martwienie się,czemu mnie nikt nie koffa,co jest ze mną nie tak itd.

 

Muszę się wziąć za robotę.

 

Więc nie jesteś sam, też mam taki plan. Znalazłem sobie zajęcie i zaczynam skupiać się tylko na nim nic innego mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam nieduże zakola,zrobiły mi się jak mialem 19 lat ale mój ojciec jest łysy więc lepiej juz nie będzie....

Ech..nie wiem raczej myśle o przeszczepie jeśli kiedykolwiek uda mi się uzbierać tyle pieniędzy w co wątpie...

choćby, doczepić do włosów z tyłu głowy ( tam z reguły włosy są zachowane) dredy, warkocze, lub co tam sobie chcesz. Znam chłopaka, który właśnie niestety od dawna już łysieje, ale włosy z tyłu ma i doczepia sobie właśnie dredy.

Nie no chyba żartujesz,dredy do łysiny??!! Nie no ogoliłbym się i jakoś bym z tym żył ale wiem że za każdym razem gdyby dziewczyna mnie odrzuciła tłumaczyłbym sobie to tym że jestem łysy.

 

 

Serio pisałam, z tym doczepianiem, kolega jest prawie całkowicie łysy, ma tylko włosy z tyłu na potylicy i właśnie tam przypina sobie dredy i nosi je zaplątane w taki jakby pęk. Wygląda to genialnie. Do tego nosi jeszcze okulary w grubych oprawkach więc całość wygląda bardzo oryginalnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie :shock: to nie dla mnie,zdecydowanie nie dla mnie....szkoda mi bo mam takie poczucie że los mi wszystko odbiera.Zawsze mam pod górę,bieda,samotność,depresja i nawet włosy muszę tracić...no brak mi czasem słów.I sił.

 

Jedyny plus że jakoś zaczynam się godzić z tym że raczej będę sam i powoli czuję się z tym już lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, jak chcesz. Chciałam Ci tylko coś doradzić, ale oczywiście musisz się czuć sobą a nie jakimś cudakiem:)

Wcale nie musisz się z tym godzić. Czemu już od razu stawiasz siebie na straconej pozycji??

Nikt nie ma w życiu łatwo. Nikt bez powodu nie dostaje depresji. Wszyscy tu jesteśmy z jakiegoś powodu. Każdy z nas doznał jakiejś tam porażki. I Ty nie możesz się tak dołować i mówić że już wszystko stracone, jak Ty dopiero zaczynasz życie chłopaku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musisz się z tym godzić. Czemu już od razu stawiasz siebie na straconej pozycji??

 

No bo będę już absolutnie nieatrakcyjny.Łysy,biedny,samotny z depresją,studencina.Po prostu żal.Nawet nie będę chciał próbować,z resztą żadna przyzwoita dziewczyna nie zechce czegoś takiego.

Nikt nie ma w życiu łatwo.

To nie prawda...w mojej grupie 90% ludzi ma świetne życie.Są z bogatych rodzin,dobrze się uczą,są w związkach,nikt nie łysieje...Włąściwie większosć ludzi ma spoko życie,garstka jak ja

I Ty nie możesz się tak dołować i mówić że już wszystko stracone, jak Ty dopiero zaczynasz życie chłopaku!

Nie mam 19 lat tylko 24....najfajniejszy okres mojego życia już przeleciał....upłynął mi na depresje.Nie mam po co żyć,naprawde.

 

Muszę przestać o tym myśleć bo zaczynam się załamywać i znowu nie się nie ucze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, jesteś jeszcze bardzo młody. To ja mając 29 lat mam już sobie dołek na cmentarzu kopać?:) Oboje jesteśmy jeszcze młodzi i jeszcze dużo dobrego nas w życiu spotka, zobaczysz. Depresja nie trwa wiecznie. Dziś masz beznadziejny dzień, ale jutro będzie lepiej. Nie porównuj się z innymi, bo to jeszcze bardziej doprowadza do frustracji. Po co sobie psuć humor. Nie zadręczaj się tym łysieniem. Na prawdę ludzie mają gorsze problemy, ciesz się, że jesteś zdrowy, że jesteś sprawny, że nie masz raka. Jeszcze trochę pożyjesz, więc masz szansę swoje życie zmienić na lepsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszłam dziś do wniosku, że nie ma prawdziwych facetów. Jak tak obserwuje zachowania niektórych osobników, to ręce mi opadają.

 

Może przeglądasz w internecie oferty nie tych panów co powinnaś, albo jesteś zła bo dziś żadnego nie obsłużyłaś i nici z bogactwa dzisiejszego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×