Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

płatku :mrgreen: Nie było mnie tu trochę, a potem nie mogłam Was zlokalizować ;-)

U mnie w kratkę. Kolejna, trzecia próba odstawienia paro bez sukcesu :-( Po 4mcach nawrót ataków :-(

Dlatego jutro zaczynam terapię :-) Bardzo liczę, że mi pomoże.

A jak u Ciebie? Czytałam o kłopotach z błędnikiem. Lepiej Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, wiesz niestety wozi mna jak chodze i jak za duzo sie kolo mnie dzieje , typu samochody jada , ludzie ida... itp jutro dzwonie po laryngologach mam nadzieje ze znajde dobrego ktory mi pomoze i repionizuje moj blednik.

 

Kochana nie odstawiaj narazie leku jak sie zle czujesz .. idz na terapie i wtedy pomyslisz . Paro zreszta ciezko odstawic .

Niestety leki tylko tlumia nasze lęki , terapia mam nadzieje pomoze Ci przepracowac siebie i to co sie dzieje i dzialo w Twoim zyciu i bedzie lepiej , wyjdziesz na prosta. :)Ja wprawdzie cudownie uleczona nie ejstem ale na pewno o wiele lepiej sobie radze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku na paro funkcjonuję super na tyle że co rusz mam ochotę spróbować bez ... no ale niestety, chyba jeszcze nie czas ;-)

Udało mi się załapać na terapię na NFZ. Przede mną 12 tygodni :-)

U mnie to jakieś sezonowe są te nawroty. Latem jest super, a gdy tylko nadejdzie jesień wszystko od nowa... ech

Cieszę się bardzo, że u Ciebie lepiej :-)

 

-- 26 paź 2014, 21:15 --

 

amelia83 cześć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, dziekuje :************* o a nic Ci sie w kosciele nie dzieje? ja to mialam lęki ostatnio jak na slubie kolegi bylam .

Jak mam gorszy dzień, to wtedy idę na późniejszą godzinę i się dekuję za filarkiem. Jakoś tak.

 

Ale ja w ogóle jestem dziwna, bo się stresuję w sytuacjach, które dla normalnych ludzi są niezauważalne, a w pierwszym szeregu maszeruję w miejsca, gdzie zwykli ludzie pękają, czyli odwiedzić kogoś w szpitalu, albo potowarzyszyć na pogrzebie :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a ja się martwiłam, że wszystkie osoby, z którymi na forum rozmawiam daleko mieszkają, a tu niespodzianka.

Sam film jak film, można obejrzeć, ale tak mi się zdało, że idealnie to odzwierciedla kim teraz jestem i jak żyję (bądź nie żyję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, hej! Jak dziś w szkole ? jeśli dobrze pamiętam film, to gnijąca panna młoda to psychicznie pełna życia była...

Gdybym zmieniała awatary tak jak ty, zgodnie z aktualnym stanem, to musiałabym to robic kilka razy dziennie... Mimo wielkich pokus i twojej inspiracji, to pozostanę chyba przy moim obrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale miała wyjść za mąż i umarła. To nie jest nastrój, to są fakty.

 

4 dostałam z głupiego sprawdzianu, następny weekend wolny. Powinnam sobie jakąś nagrodę sprawić za te dwa miesiące ładnych ocen (średnio 4+). Pani od farmakologii jest miła, co tam, że się trzeba będzie za dwa tygodnie nauczyć na pamięć wszystkich antybiotyków świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No ale w tobie życie się tli (powiesz że ledwo, ale jednak), a jakoś ostatnio nie mówiłaś nic o przymierzaniu białej sukni, więc jednak nastrój, a nie analogia... ;)

 

Babeczki zrobiłam teraz z jabłkami, były pyszne, ale niespecjalnie mi wyrosły, myślisz, że może np. za dużo jabłek dałam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No ale w tobie życie się tli (powiesz że ledwo, ale jednak), a jakoś ostatnio nie mówiłaś nic o przymierzaniu białej sukni, więc jednak nastrój, a nie analogia... ;)

Nie ma pierścionka, nie ma sukni, takie są prawidła rytuałów przejścia w naszej kulturze.

Ostatnio, nie ostatnio, na dobrą sprawę mogłabym wam codziennie o tym klepać, ale po co.

 

Np. teraz chciałabym iść na spacer z psem. Ogólnie mam psa. Ale zawsze chciałam psa.

 

-- 26 paź 2014, 22:11 --

 

cyklopka, cos z farmacja? :) ja pisze maturę w tym roku:(

Robię dwuletnią szkołę policealną :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×