Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962, u mnie nie ma czegos takiego jak stan posredni

albo euforia i hedonizm albo ciezka depresja

Właśnie zauważyłam jakiś czas temu i miałam pytać - jak Ty to robisz, że od czarnej rozpaczy w niedługim czasie potrafisz przejść do hurra optymizmu :bezradny: Czy to tylko zasługa / sprawka tajemniczego M., czy też może niedoceniana przeze mnie moc farmaceutyków ... ?

 

Jerzy, póki co, jestem ta Arasha, aczkolwiek już mi ktoś niedawno sugerował biseksualizm na forum :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia1983 No, czytałam właśnie o CHAD, parę tu osób na forum poznałam, wiem że to jest niełatwe do leczenia zaburzenie, ale przynajmniej są te okresy takiego psychicznego speedu i haju ( przydałoby mi się, bo już nie wyrabiam z moją słabością od 10 lat :why: ). A Ty bierzesz w ogóle jakieś leki, czy tylko zgłębiasz farmację w teorii od jakiegoś czasu :smile: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo witajcie niedzielnym porankiem :************ :papa::papa:

 

Kolowrotka dzien kolejny.

Jeszcze mnie kolega przestraszyl bo jego tata ma z blednikiem i rok juz sie leczy i poprawa niewielka :bezradny::bezradny::hide::hide::hide:

Dal namiar na lekarke ktora jego tate leczy ale ja chyba nie pojde jak efekty marne. Mam jeszcze namiar na klinike leczenia blednika i zawrotow glowy i tam jutro uderze.

Postanowilam ze choc jestem zdolowana i chora to umaluje sobie oczy!

I tak tez uczynilam .

jakie macie plany?

Ja czekam na przyjaciela ma mi zakupy zrobic i pomoc z gotowaniem.

JERZY1962, moge zapytac ile Twoj brat leczyl blednik?

 

 

Milej niedzieli Wam zycze!!!!!]

]

] Arasha, witaj nowa osobko :) i krakowianko jako i ja :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie spamoludkowie!

 

Osz jak dobrze, że komórka sama się przestawia na czas zimowy, bo bym żyła w niewiedzy... A tu mi się czas z tel nie zgadzał z czasem na zegarze w kuchni i moja niezwykła zdolnośc dedukcji pozwoliła mi dojśc do istoty sprawy. :D

Dziś u nas trochę cieplej, będzie można na dłuższy spacer wyruszyc. Gotuję zapowiedzianą grochówę i zgodnie z gustem moim i moich forumowych przyjaciół, będzie przecierana. ;)

 

amelia83, a ty nie w szkole złotko?

 

Arasha, witaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej ;), naprawdę nie pamiętam jak długo błędnik bo to było bardzo dawno temu.

 

kosmostrada, cześć ;) widzę że humor Ci dopisuje z tego co piszesz i jak piszesz. A ja grochówkę nie przecieram tylko miksuję oczywiście sam groch jest łatwiej zmiksować niż przecierać, to jest moje oczywiście skromne zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, tak, dziś czuję się całkiem dobrze, nawet poranek jakoś nienajgorszy był, może dlatego że się wyspałam. A co do zupy, też oczywiście miksuję, ale przecierana brzmi bardziej fachowo. ;)

 

platek rozy, plateczku jak oko pomalowane, to widzę, że wewnętrznej energii nie tracisz! To budujące i ogromnie mnie cieszy ,że obudziłaś tą lwicę co w tobie drzemie.

 

-- 26 paź 2014, 12:53 --

 

tosia_j, :great: . Dobrze się czuc - dziwne ale takie fajne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie :D

Trochę się zawiesiłam, odpisując jednemu panu z forum :lol:

 

Nie jestem krakowianką, płatku róży ... Skąd takie przypuszczenie ? ( miałam się Ciebie zresztą pytać o to samo, bo czytałam Twój wpis o niedoszłej do skutku terapii u Alexandrowicza ).

Tutaj z różnym skutkiem próbuję studiować :bezradny: Jestem bardziej z południa ;)

 

Aha ... stawiam wszystkim flachę na dobry początek, mam nadzieję dłuższej, znajomości :D

 

Sorki, jeżeli ktoś niepijący ( ja w sumie też ), ale jakoś się wkupić trzeba, nie ? Jakby co to ja do kotów nic nie mam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×