Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Cóż, pozostaje ci zarobic na dzwiękoszczelne obicia, jak np. w studiu nagraniowym. ;) Mnie również drażnią dźwięki niespójne z moją aktualną rzeczywistością.

 

A propos dźwięków, mam właśnie włączonego Preisnera, polecam na klimat długie jesienne wieczory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :************ amelia83, gratuluje 5 :great::great::great::great:

 

 

Ja szukam laryngologa ktory zrobi mi repozycjonowanie blednika , bo ponoc przy wedrujacych otolitach tabletki nic nie dadza. Tylko manuale i mam nadzieje ze kogos znajde i ze to pozycjonowanie mi pomoze.

Dzis mialam klopot zeby do sklepu pojsc . Swiat wirowal konkretnie a ja sie balam ze sie wywroce.

Co za koszmar :hide::hide::hide::hide: zastanawiam sie co jeszcze na moja osobe spadnie jak tylko troche wyjde na prosta.

 

mIlej soboty i niedzieli dla Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ale fajnie mieć się czym pochwalić no :-)

 

kosmostrada, nie mieszkam sama, żebym mogła sobie taki finezyjny remont zafundować, bo szczerze mówiąc już zaczęłam sobie wyobrażać te pochłaniacze dźwięku.

 

Nie wiecie może po co niektórzy ludzie toczą drewniane kule po podłodze godzinami? Najgorsze, że nad gabinetem mojej terapeutki też toczą kule i przesuwają meble z rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, cyklopka, :*************

 

Schudlam 3 kilo bo prawie nie jem :bezradny::bezradny::bezradny: dzis zjadlam jogurt , banana i zupke krem z grzankami . wczoraj tylko pol bulki , przedwczoraj to samo.... no dramatish :hide::hide::hide::hide: a w pon mam rozmowe o prace .Wczoraj jak bylam w szpitalu pani dzwonila z ogloszenia. I czy to nie ironia losu??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ale co mi to da ? dopoki nie zrobia mi tego pozycjonowania to nie bede na chodzie:(

 

A nie mam jeszcze lekarza ktory sie tym zajmuje . pytam na forach roznych o bledniku ale jeszcze nikt nie odpowoedzial, pytam znajomych tez , oni maja popytac swoich ... ale to chwile potrwa. Po pozycjonowaniu tydzien musze chodzic w kolnierzu zeby te durne otolity nie wypadly znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej Plateczku! Staram się patrzec na twoje perypetie na zimno ( choc mi trudno , bo bardzo mi ciebie żal) sytuacja nie jest zupełnie katastrofalna. Wiadomo jaka jest przyczyna twojego stanu i wiadomo jak można ci pomóc. To już naprawdę dużo. Trochę zachodu jest, ale wreszcie trafisz na specjalistę, który ci to ustawi. Dzwoń do laryngologów, bo oni powinni wiedziec, który z nich się tym zajmuje. Pewnie pomogliby ci na Akademii Medycznej, ale nie wiem czy jest takowa w twojej okolicy.

Jeżeli praca nie byłaby od zaraz, to może cię ktoś zawiezie na rozmowę, bo przecież za niedługo będziesz już mogła do roboty mykac. Zresztą jeśli nie możesz na tą rozmowę jechac, to widocznie tak miało byc i tak jest lepiej.

Sama nie mogę się czasami pogodzic z losem, a jest to przecież jeden z tych elementów, aby nie popadac w zabójczą frustrację...

 

cyklopka, trenują kręgle? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×