Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili do mnie z agencji statystów na sobotę, a nie mogę się za bardzo urwać ze szkoły. No i tyle z mojej kariery. Przykro :( Ale fajnie, że w ogóle ktoś zerknął na mój profil.

 

Wróciłam z pracy, 1h 30min zajęć + pogaduchy + czekanie na autobus + dojazd = 3h 45min. W przyszłym tygodniu już kończę z tymi ludźmi, szkoda, bo jednak fajnie z kimś inteligentnym pogadać, nawet "służbowo".

 

Z tego wszystkiego nie wiem, czy jest dobrze, czy niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! :papa:

 

Oj tak Infinity, nie było dziś wesoło, jak mnie wytelepało z rana. Myślałam rano na spacerze z psem, że nie wyrobię.

 

Gdyby nie kiepski poranek (kiepski, bo się kiepsko z rana czuję i nie jest fajnie wstawac, gdy jest jeszcze ciemno), to ten dzień był naprawdę normalny i udany. Przyjaciółce towarzyszyłam u lekarza, potem wzięła mnie do fajnej knajpki na lunch. Pogadałyśmy ( nie widziałyśmy się prawie rok), przejechałyśmy się transportem publicznym, pospacerowałyśmy. Bez schizy, że przejazd kolejką, że niestandardowe miejsca, że poczekalnia u lekarza, no że w ogóle, bo przecież spanikowac można z każdego powodu...

Czuję się zadowolona ale zmęczona, a czeka mnie zaraz copiątkowy najazd rodziny. Pewnie jutro wszystko odreaguję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim:***********

 

ja dzis od rana od 9 na sorze , bo kolowrotek i wymioty straszne , sie okazalo ze mam chory blednik.

Niestety.

Ciezko sie to leczy wiec nie wiem co bedzie.

Ale jestem dumna z siebie bo bylam dzielna , wylezalam 20 minut pod tomografem bez paniki nawet zaczelam juz pod koneic sie odprezac.

I calyd zien bo teraz wrocilam bylam w szpitalu wsrod obcych ludzi , chora i zalamana.

Ale leku ani sladu.

Moja glowa zajeta cvzym innym to nie towrzy glupot . Ciekawe tylko czy nie wroci mi depresja i lęki duze juz po leczeniu jak to sie pociagnie troche.

 

Tyle u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj kochana! Brawo z tym tomografem!!! Ja rezonans miałam robiony na kark to był koszmar,( przed i w trakcie ), odchorowywałam jeszcze 2 dni. Uspokojenie lęków - jeden plus tej całej twojej sytuacji. Mam nadzieję, że coś tam doktory wymyślą, żeby ci skutecznie pomóc. Dobrze, że diagnoza postawiona. Trzymam mocno za ciebie kciuki!

 

amelia83,hej! Ucz się ucz, całkiem dobrze ci to idzie. Powodzenia na sprawdzianach!

 

JERZY1962, hej! Ja liczyłam na kilkudniowe delektowanie się piernikiem, to całego pożarliśmy. Ledwo dla gości uchowałam po plasterku i to dziecku dosłownie od ust odjęłam. :smile:

 

acherontia-styx, hej! Nie da się ukryc, dni kocykowe nastały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :papa:

 

Robię się nudna, ale w dzisiejszym dniu tylko jedno mam do powiedzenia: ZIMNO.

Ciekawe, kiedy organizm się przyzwyczai...

Poszłam sobie zrobic gorącej herbaty, pies mnie w tym czasie podsiadł na fotelu i pięknie mi go nagrzał. ;)

Jako że jestem w stanie lekkiej hibernacji, to dziś dzień czytania, zrobiłam tylko wspaniałą rozgrzewającą zupę dyniową i w ramach spaceru kupiłam na starych gazetach wrześniowy numer Charakterów. Organizm na siłę chce się tłuszczykiem otoczyc i bardzo domaga się słodkości, to i trochę folguję sobie.

 

A co u Was?

 

JERZY1962, też więc spróbuję zrobic słodszy piernik, może z brązowym cukrem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam dzisiaj wcześniej, chciałam odpocząć, potem się pouczyć. Ledwie wyłączyli telewizor to zaczęłam słyszeć jak gdzieś w budynku dziecko uczy się Jingle Bells na pianinku elektronicznym metodą próbowania różnych klawiszy, a centralnie nade mną toczą jakieś rzeczy po podłodze. W nocy też toczyli. Pójdę, pozabijam i każdy sąd mnie uniewinni. (Chyba że mi to policzą jako zbrodnię na tle uprzedzeń względem mniejszości, bo jeden sąsiad jest gejem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×