Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DżejnRołs, hehe. A dziwiłem się ludziom co mówią: "milicja" zamiast "policja" oraz babci, która ciągle przelicza na "stare złote".

 

Czytałem książkę o starej muzyce m. in. Wydana w 1973 roku. Niestety w moim domu są trudne warunki do czytania, jak tu jestem to włączam komputer. Nie wiem dlaczego, ale wynurzam się tylko do łazienki i do kuchni, żeby zjeść. Nie mam tutaj fizycznego miejsca, tak żeby usiąść i poczytać. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waze 77 kg :why: znowu przytyłam a mam 168 cm :oops:

kupiłam pełno jogurtow, musli i wezme sie za siebie bardziej

75/167

Podajem Ci Łapkem

:*

58/173 było 52 potem długo 54

Tyje a naprawdę mało jem bo często mi się słabo robi i chodzę na spacery szybkim tempem czy do brata gdzie szpital jest na końcu miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, fajnie by było gdyś mnie poduczył tylko dziś i jutro nie będę miała kiedy posiedzieć :( Zawaliłam naukę w tym tygodniu, w zeszłym nie lepiej bo a to psiaka kastracja a to brata szpital i za dużo stresu by przysiąść. Jestem do dupy, że nie potrafię stresu pogodzić z nauką, albo zbyt leniwa szmata ze mnie.

 

 

Jesteś już technikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, bo samo Komputer to się za mało kojarzy z poleceniem. A ja jestem w ogóle retro, mam Windowsa XP z płytką do jego instalacji.

A tatuś mi często mówi o Czechosłowacji, nie wiem czy z braku ogarnięcia, czy po prostu lubi udziwniać swoje wypowiedzi.

 

Infinity, mało kto umie pogodzić stres z nauką, zwłaszcza jako dorosły. Nie bądź dla siebie taka surowa, bo na prawdę bardzo się starasz, z wieloma rzeczami musisz sobie radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waze 77 kg :why: znowu przytyłam a mam 168 cm :oops:

kupiłam pełno jogurtow, musli i wezme sie za siebie bardziej

75/167

Podajem Ci Łapkem

:*

58/173 było 52 potem długo 54

Tyje a naprawdę mało jem bo często mi się słabo robi i chodzę na spacery szybkim tempem czy do brata gdzie szpital jest na końcu miasta.

Nie rozumiem....czyli ze najpierw mialas 173?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey witajcie :***********

 

Pooda wstretna , moja karuzela w glowie trwa dalej :why: bylam dzis na manualach u takiej dziewczyny fizykoterapetki, mam strasznie spiete miesnie kapturowe doslownie jak glazy , stad jest za duyzy nacisk na szyjne kregi , do tego mam duzy biust i koniec koncow dzwigam o wiele za duzo kilogramow niz powinnam :-| malo tego mam jeszcze skrocone miesnie barkow i trzeba je ponaciagac . Nie wiem skad na to kase brac , dzis bylamz a darmo , dziewczyna na tyle byla uprzejma ze nie wziela ode mnie nic . Kupilam jej na jutro kawe w podziekowaniu bo jutro mam podejsc tez jak bede wracala od lekarki .

 

 

Plakac mi sie chce , jak tak dalej ten stan potrwa karuzelowy to znow bede w punkcie wyjscia z moimi lękami.

 

 

Co u Was>???? tez macie taka pogode ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

U mnie szaro i okropnie zimno , byliśmy niedawno na chwilę nad morzem pooglądac młodego na regatach, trochę postałam i kazałam się zawieźc do baru na miskę gorącego żurku, bo mi zęby grzechotały.

Teraz po przyjściu do domu, jeszcze sobie zrobiłam gorącą herbatę, ogrzewanie podkręciłam, bo dojśc do siebie nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przemarznięta do szpiku kości, a zaraz będę musiała iść jeść z Zuziulą na spacer. Jednak dziś mam lepszy nastrój bo jest nowy pacjent na sali z bratem i jest szansa że brat z kimś wreszcie pogada.

 

-- 23 paź 2014, 17:02 --

 

Midori, teoretycznie tak, ale czuję się jak osoba z nadwagą. 4 kg plus to dla mnie jak dla kogoś 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, to jesteś szczuplizna, bo mój wynik to 174/ 59 i jestem bardzo szczupła. Jak przez leki ważyłam 54 to wstydziłam się na ulicę wyjśc, coby mnie sąsiedzi nie zaczepiali, co mi jest. A i tak zaprzyjaźniony Pan Menel złapał mnie i z troską powiedział, że widział w Tv program o anokersji i czy ja na pewno na to nie choruje. :smile: No i wyglądałam po prostu brzydko.

 

Udało ci się porozmawiac z lekarką brata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja się sobie nie podobam grubsza :/

Nie rozmawiałam. Nie mam odwagi. Z tym, że będę musiała bo nikt oprócz mnie nie pójdzie.

 

 

Midori, no tak, może tak być choć są osoby szczupłe, z niedowagą , są zdrowe i czują się dobrze. Niewielka niedowaga jeśli jest naturalna nie wpływa negatywnie co innego jeśli szybko czy przez chorobę schudniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×