Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej będę polewać innym, żeby to oni mieli kaca, a nie ja. :mrgreen:

Muszę w miarę się trzymać, żeby w międzyczasie rozpocząć kolejny rozdział magisterki, bo się już promotor dopytywał. Jak nie napiszę go do końca następnego miesiąca to będzie niewesoło. :P

 

-- 23 paź 2014, 16:57 --

 

variable, hello.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek jak się rodzinka zasiedzi w sobotę to będę pić, żeby się szybciej skończyło i szybciej sobie poszli. :lol:

 

-- 23 paź 2014, 17:04 --

 

variable, kopnęłabym cię, ale sama jestem śpiąca, więc pewnie jakbym to zrobiła to byś nic nie poczuła. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, weeeź, jeszcze się wszyscy przeciwko mnie zgadają i dopiero będzie problem walczyć samej z dziewięcioma członkami rozwścieczonej familii. Jeszcze mnie ręki pozbawią i będę musiała zmienić nick na forum na Jednoręka Midori. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, brzmi to tak, jakby zbliżała się sesja. :zonk:

Moje książki potrzebne na zajęcia na dzień dzisiejszy leżą głęboko zakopane w szafie. Jedynie powieści są pod ręką. Te zawsze będą mieć pierwszeństwo przed nauką. Zawsze! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, nie no do sesji duuuzzzo czasu :D

Ale ja sumienna jestem i opracowuje tematy ..poza tym .. zaoczne ... to tłumaczy ilość materiału do przerobienia samemu.

A dwa to że mnie to cholernie ciekawi i czytając i robiąc notatki jednocześnie analizuję :lol::lol:

 

Pomijając, że powoli zaczyna mi się wsio chrzanić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, ja mam tak duże przerwy między zajęciami, że przeważnie wtedy udaje mi się opracować wszystkie tematy. Niestety w tym semestrze mam same nudne wykłady i ćwiczenia. Nic nie jest w stanie mnie zainteresować. Tak, że uzbrajam się w krzyżówki. :lol:

 

-- 23 paź 2014, 18:37 --

 

Arhol, to, że jestem wymagająca to akurat żadna nowość. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×