Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, to proste.odczytujemy na liście proskrypcyjnej imię i nazwisko delikwenta,wyprowadzamy go z pokoju.każemy mu rozebrać się do naga i położyć ubrania w kącie.

następnie każemy mu iść pod ścianę.i rżniemy delikwenta w potylicę za pomocą 7,62x39mm i umawiamy na wieczystą randkę ze świętym piotrusiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, delikatnie to by było przykuć delikwenta do drzewa,jego nogi do mrowiska a na jego głowę założyć duży słoik zawierający osy.

 

-- 22 paź 2014, 21:38 --

 

I jak to powtórzyć?

nie jeden obudził się jako prosiaczek w dużej chlewni.nie koniecznie zdrowy i szybko rosnący co nie zawsze zadowala hodowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał, aby jakaś Królewna zaprosiła mnie na kolacje. Po konsumpcji nakrzyczała na mnie, że się ufajdałem, a potem zlała pasem.

 

O super, kolezanka mojej koleznaki szuka kogos kogo moze zlac ale bez seksu. Jak Ci sie to podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co,to jest poprostu chore.Jak można być kur... bitym i mieć z tego przyjemność.No masakra totalna.Oglądałam ostatnio program jak facet był uległy kobiecie a ona robiła z nim co chce.I czy wam naprawde wydaje się to takie super??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_222, jak ktoś jest masochistą to niech się zgłosi na srebrzysko.tam całymi dniami trzymają w pasach i codziennie wpierdol od pielęgniarzy.poco bawić się w jakieś sexlaseczki z pasem w ręku?

 

 

to chyba nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_222, jak ktoś jest masochistą to niech się zgłosi na srebrzysko.tam całymi dniami trzymają w pasach i codziennie wpierdol od pielęgniarzy.poco bawić się w jakieś sexlaseczki z pasem w ręku?

 

 

to chyba nie tak

no pewnie.najlepiej jeszcze żeby oprócz tych zastrzyków na siłe,trzymania w pasach i bicia przez sanitariuszy pielęgniarki wstrzykiwały wiagrę i siadały okrakiem na siłę pacjentom na penisa?w życiu jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chorych ludzi nie brakuje,to powinno się leczyć.Podam może przykład.Oglądałam przez przypadek na polsat play,jak baba pluła na podłoge,bila pasem faceta,i kazała mu to lizać.I jeszcze sie wypowiadała,jaka to ona nie jest wykształcona i jakie to ona ma potrzeby,i że to faceci uwielbiają jak jeszcze mówi do nich że są zerem.Dziwne że kto kolwiek się zgodził żeby to nagrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×