Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, na pewno sa pyszne:) :105:

 

amelia83, Kochana a to nie bylo takie badanie polaczone ze sprzedaza masazerow na kregoslup? i jakimis specyfikami doz azywania niby na poprawe samopoczucia i schudniecia?Moja ciotka na takim byla i tez wiek obliczali metaboliczny.

:************* bo jesli takie to straszne pierdoly tam wychodzily , pytalam sie lekarza o to urzadzenie to powoedzialz e tak robia zeby ponaciagac ludzi na kase .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, myslalamz e to takie samo jak to na ktorym ciotka byla , ona szczupla a jej wyszlo ze jest za gruba :o i to ow iele za gruba aona wazy 65 kilo przy wzroscie 176 :shock:

 

-- 22 paź 2014, 19:10 --

 

amelia83, kurcze ale Ty przeciez nie jestes gruba :shock: wygladasz wg mnie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, na Citalu czułam się ok, ale za bardzo leciałam z wagą w dół i zmieniła mi lekarka na Setaloft. Ale jego działania nie umiem ocenić, bo z regularnością brania leków u mnie kiepsko :mhm: dzisiaj nawet chciała mi zwiększyć dawkę, ale się nie zgodziłam, bo wiem, że to nie lek nie działa, czy tam za mała dawka, tylko regularność brania kuleje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, na Citalu czułam się ok, ale za bardzo leciałam z wagą w dół i zmieniła mi lekarka na Setaloft. Ale jego działania nie umiem ocenić, bo z regularnością brania leków u mnie kiepsko :mhm: dzisiaj nawet chciała mi zwiększyć dawkę, ale się nie zgodziłam, bo wiem, że to nie lek nie działa, czy tam za mała dawka, tylko regularność brania kuleje ;)

Mnie lekarka kazała na fonie powiadomienia ustawić.

 

No i w końcu nawet ja zaczęłam tyć po lekach. I już wiem, czemu mi muffiny nie urosły.

 

Matka się mnie pyta jak się czuję, a ja tłumaczę, że ja nie prowadzę skali humoru :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór Spamowiczom :D

Wpadłam na chwilkę. Niedługo wybieram się spać, po bezsennej poprzedniej nocy, nie czuję się najlepiej, a do tego ciśnienie niziutkie ;)

 

Napiekłam dzisiaj muffinek, by poprawić sobie nastrój, ponieważ zapach ciasta wyraźnie zmienia nastawienie do życia :D

Aktualnie specjalizuję się w miodowych wypiekach, z otrębami, albo płatkami.

Wspominaliście/łyście wcześniej o ciasteczkach owsianych - ja też mam mnóstwo sprawdzonych przepisów - roobiłam je dla moich Synowych w ciąży i karmiących.

 

-- 22 paź 2014, 22:58 --

 

Polecam też amarantusa, którego poznałam dzięki Wioli, a właściwie popping z amarantusa:

 

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/amarantus-wlasciwosci-i-przepisy_35700.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska. Kolejny dzień wtajemniczania taty w arkana współczesnej informatyki użytkowej. Robi to w swoim stylu. Ma trochę oldschoolowe podejście, ale w sumie ja też jestem staroświecki. Np. w Windows 7 na "Komputer" mówię "Mój komputer", chociaż ta nazwa dawno minęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×