Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce się tu przechwalać (tym bardziej, że w moim przekonaniu jeszcze nie mam czym) ale dostałem lekką dawkę motywacji (która jest mi niezbędna ostatnio bo nic mi się nie chce :roll: ), więc się pochwalę 8)

W pracy raz na jakiś czas mamy kontrole (nie zapowiedziane ofcourse :P przez nieznanych nam ludzi itd - tzw "tajemniczy klient"), i trafiło na mnie jakiś czas temu, wczoraj przyszły wyniki... jako, że ja obsługiwałem owego klienta (klientkę na 99%), a nie miałem na sobie żadnej plakietki z nazwiskiem lub chociażby imieniem, w informacji o sprzedającym napisano tak: "Mężczyzna w wieku ok. 30 lat, o wysportowanej budowie ciała"

:mrgreen:

Myśle, że te pół roku temu nikt trzeźwy by tak o mnie nie napisał :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry trening chyba był KMT ) ...masz gen do pupy czy musisz 'ryć dobrze i głęboko by rosło ? ...

 

Tyrr ...napisałeś coś czego ja doświadczyłem też na sobie; ...to jest budujące - zwłaszcza jak się samemu siebie nie widzi - będąc dla siebie fizycznym katem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planB, Dobry , bo tylko ograniczam się do 3 w tygodniu , więc są wyczerpujące i daje z siebie sto procent ..

Z mojego tyłka w czasie wakacyjnym nic nie zostało , bo przez brak czasu i ogólne zmęczenie zaniedbałam treningi , wiec teraz nadrabiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, dzięki :D Chociaż to nie jest moje ostatnie słowo :) Od jutra trzeba znowu trochę dyscypliny nabrać bo znowu się opierdalam ostatnimi dniami :roll:

 

planB, tak to właśnie jest - ciężko samemu ocenić efekty patrząc w lustro dzień w dzień. Ale przypuszczam, że jakieś są, nawet jeśli ja je ledwo co zauważam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion Ja raczej siebie określam jako "gówno w przeręblu" :)

 

planB, Witaj w klubie u mnie to samo :) dużych ciężarów unikam skupiam się bardziej na technice. Pewnie i tak nie za bardzo mi to wychodzi najważniejsze, że się staram :P .

 

kupmitrumne, Wiesz chyba że po 1,5 miecha siła mięśni tak by spadła, że zaczynałabyś od początku :P .

 

Tyrr, Ten klient nazywał się "tajemniczy" buhahaha też miałem okazję czegoś takiego doświadczyć :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×