Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, to dobrze, że jak nie jutro, to pojutrze minie... Ja plateczku jak dzień bez lęków, to ogólnie bardzo zadowolona jestem.

 

tosia_j, oj ja też, jak nie pryszcze, to migreny, pocenie się, niestabilośc psychiczna, eh...Teraz z kolei przez lek mam podwyższony poziom prolaktyny, więc mam zachcianki żywieniowe jak w ciąży,biust boli, @ nie mam, seksu się nie chce... No zawsze coś... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Sulpiryd, który biorę ma za skutek uboczny ( częsty) podwyższenie poziomu prolaktyny ( mój doktor uprzedzał mnie, mówił że ok dopóki nie będę miała mlekotoku :shock: ). Pod koniec miesiąca mam termin do ginekologa, to skonsultuje, jakie to ma konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana koniecznie ! mojej koelzance nie skontrolowali to tak jej prolaktyna urosla ze ja o raka podejrzewali a to byl skutek brania lekarstw. :bezradny::bezradny::bezradny:

 

-- 21 paź 2014, 22:31 --

 

Niestety jak jest za wysoka to mlekotok jest czesty :-/ dlatego miej na uwadze i rob badanka:)

 

 

Lece do lozka bo musze odpoczac:) Dobrano Kochani do jutra :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tak czytam ostatnie posty i kurcze ja biorę elicee i ostatnio miałam przygodę bo mi jedną pierś nabrzmiala i w ogóle a że jestem w grupie ryzyka to od razu paranoja że rak i ginekolog badania i wszystko ok... Czy to może być od tych leków? Hormonów nie miałam robionych... Warto? Czy wynik i tak będzie niewiarygodny?

 

u mnie w ogóle nerwowo aż mi się coś robi czasem tyle złości w sobie mam że wpadam w panikę... Nie chce być zolza... Teraz zamiast spać nakrecam się i wspominam najgorsze ataki paniki... Czasem boję się że mnie rodzina zamknie w psychiatryku... Że już nie wytrzymają z takim bojuchem i nerwusem....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, hej! co do hormonów to musisz spytac lekarza, ale mój psychiatra powiedział, że nie mam co sobie teraz robic badań hormonalnych, bo wynik będzie przekłamany przez leki. Ale może to zależy, co się bierze.

Nie nakręcaj się wspomnieniami swoich ataków, bo tamtych myśli już nie zmienisz, a na dzisiejsze masz wpływ. Wiesz, że myślenie o lękach tylko je potęguje.

Tyle wytrzymali z tobą, to i wytrzymają jeszcze ;) , zwłaszcza że bierzesz leki, więc starasz się żeby było lepiej.

 

Ja już wykąpana, oczka mrużę, czas pod kołderkę. Spokojnej nocy wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, spij dobrze:) dzięki :* ją mam nadzieję że moi wytrzymają a też aż tak źle jak kiedyś to nie jest... Wtedy nie zamknęli to może i teraz nie zamkną... Strachy są może dlatego że czegoś nerwica do strachu potrzebuje to wymyśla takie scenariusze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

No i chyba pierwszy raz udaje mi się umieścic pierwszego posta tego dnia! :smile:

 

U nas od wczoraj leje, tak że pies odmówił spaceru, obsikał najbliższe krzaki i pędem do domu.

Dużo dziś spraw mam do załatwienia, zegarmistrz, przychodnia, odebrac zamówioną książkę, no i do pracy trzeba zajrzec. Byle choc troszkę przestało padac...

Życzę wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×