Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Tranx88, to ja pytałem ;-) na mnie 112,5 za duzo. Po prostu jest tak duze to odrealnienie z lękiem, ze przylapuje sie na tym ze kieruje szklanke z wodą do buzi i rozlewam, bo nie trafiam. A mój lekarz dopiero od 27..Ale, co poradzić, na zwolnienie pójde ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róznica jak pomiędzy starą kobyłą a koniem wyścigowym.

zbyt pochopnie oceniasz lek, który wielu ludziom pomogł na ich cierpienia związane z nerwicą natrectw, widocznie nie przezyłes takiego piekła tej choroby i i stad wynikaja Twoje bezpodstawne opinie dotyczące leku, który wyprowadził ludzi z ich inwalidztwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem drugie podejście do franka, brałem go przez 5 dni z minimalną dawką 37,5, sądziłem że może jakoś go strawię. Pobudzenie po nim jednak mam tak silne, że muszę brać benzo. Ponadto pojawił się silny lęk, niepokój i objaw somatyczny w postaci piekących podeszw stóp. Tak to jest, że ten sam lek jednemu pomaga na tą samą przypadłość, innemu nie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien czasu na 75mg anafranka,brak poprawy.Ale na co mogę liczyć jak te leki potrafią zakoczyć dopiero po paru miechach :P Po koszmarnej akatyzji po rispolepcie wróciłem do amisulprydu i jest ok.Mirta lekko libido podnosi ale i tak wykastrowany sie czuje hehe,bez mirty to juz sex mógłby nie istnieć.

Za 3 tyg wbijam na optymalne 150mg klomi i zostane na niej z pół roku,musi kurwa zadziałać.

 

-- 21 paź 2014, 14:21 --

 

Jest ktoś komu Franek pomógl na lęki społeczne i agorafobie?Chce w końcu ruszyć dupe do roboty ale te gówna mnie ograniczają bardzo mocno... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×