Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

tym,że ktoś wykorzystuje kogoś dla pieniędzy,oszukuje kogoś,a potem niech się tylko komuś noga podwinie,i już zostaje sam.a co nie znacie takich przypadków?

 

Ja myslę, ze kobiety potrafią się zakochać w brzydkim facecie, gdyż dajemy się oczarować charakterem, urokiem osobistym, elokwencją itp. faceta. Tak więc nie jest powiedziane, ze jak facet nieatrakcyjny to kobieta jest z nim dla kasy tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę, ze kobiety potrafią się zakochać w brzydkim facecie, gdyż dajemy się oczarować charakterem, urokiem osobistym, elokwencją itp. faceta. Tak więc nie jest powiedziane, ze jak facet nieatrakcyjny to kobieta jest z nim dla kasy tylko.

 

Dokładnie Lucy :D Jako brzydal potwierdzam, charakter przede wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam chlopaka, w którym byłam zakochana i nie należał do najpiękniejszych i super zbudowanych. Imponowało mi w nim to, że był bardzo towarzyski, dobrze wychowany, i miał fajne poczucie humoru.

 

No właśnie, bo niekiedy uczucie przychodzi dopiero z czasem, kiedy pozna się bliżej charakter, osobowość, zainteresowania tej drugiej osoby. I wtedy najczęściej pojawia się ta prawdziwa miłość, oparta na znacznie ważniejszych czynnikach niż uroda, która nie dosyć, że jest pojęciem szalenie względnym, to jeszcze bezsprzecznie zmiennym i na dodatek przemijającym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszila, Ale przecież taki charakter, osobowość i zainteresowania też zmienne, człowiek dojrzewa, rozwija się, pracuje nad sobą, uczy na błędach. Pokochasz kogoś dziś, a za parę lat to już zupełnie inna osoba, a ty może go kochasz, ale tego "z wczoraj". Albo on liczył, że upodobnisz się w miarę rozwoju do jego iluzji, do tego jak cię widzi...itp. Uroda...tu się zgodzę pojęcie szalenie względne, ale prawdziwa miłość też chyba ślepa nie jest, chyba nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_222 my tu się znamy też poza forum, poza tym:

ludzie-z-forum-t455-1344.html

 

Łaaaa! Nie wiedziałam, że jest tu taki temat ze zdjęciami :) wiecie co? Patrzę na te zdjęcia, na te twarze i jakoś tak fajnie na serduchu, że są tacy ludzie tutaj. Wspaniali jesteście :) i niech mi tu ktoś powie, że jest brzydal to dostanie po głowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×