Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, moi też na dniach rocznica. Jest jakiś tort, ale nie zjem, bo mam straszne uczucie pełności w brzucuh.

 

platek rozy, łooo, nie miałam takiego, raczej nawet lubię się wpatrywać w odbicia. Ostatnio zauważyłam, że ściana klasy jest prawie w ej samej odległości od okna, co inne skrzydło budynku i faktury się nakładały.

 

Poszłam do kościoła na "najkrótszą" mszę, trafiłam na jakąś z gitarami i zaproszonymi gośćmi. No nie wystałam do końca, jakoś mi słabo było.

Wróciłam do domu, powiedziałam, że mi słabo. Zmierzyli ciśnienie, normalne. Chcieli zmierzyć cukier, ale ja się nie dam ukłuć w palec. Mówię 3 razy nie, stoją z aparatem jak kat nad grzeszną duszą, mówię 4 i 5, że nie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dokladnie takie cos mam ! Okropnie to nieprzyjemne i nasila mi sie wlasnie w czasie dola:(

 

cyklopka, ja dawniej tez lubialam a teraz nie moge :-|:-|

 

monk.2000, a czemu nie mozesz lezec dluzej? ja w sumie nie uleze bo mnie nosi jak wstaje mam kortyzol podniesiony bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, lubię czasami poszeleścic gazetą :smile: Tak jak nie uznaję e-booków, to wiadomości czytam w internecie. Ale dla odprężenia poczytac, poprzeglądac to tylko w tradycyjnej formie. Z tym mi się kojarzy odpoczynek na leniwo - ja , leżak, kawka, papieros i np. "Zwierciadło".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, tez czytam w papierowej , w innej czasami na telu jak czekam u lekarza zeby zajac czyms glowe i wtedy tez slucham muzyki ...

 

-- 19 paź 2014, 21:43 --

 

kosmostrada, :zwierciadlo" jedna z nielicznych mopich ulubionych gazet , lubie jeszcze sens , charaktery i Twoj styl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie mogę, bo robi mi się coś w rodzaju nieprzyjemnej derealizacji/odcięcia od bodźców. "Zaczyna mnie nosić", robię się jakiś niespokojny, ale z drugiej strony nie mogę rozładować napięcia. Bardzo nieprzyjemne i na siłę próbuję coś robić, byle do tego nie dopuścić. Nie zrozumiałem jeszcze "fenomenu" tego stanu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, to ja mam podobnie , tez mnie zaczyna jakos nosic i wstaje ... chociaz mam tak w pogorszeniachg stanu w tych lepszych czasach nie mam.

 

kosmostrada, o to tego wnetrzarskiego nie znam .. a masz u siebie w miescie takie targi gdzie sa gazety sprzed miesiaca i dawniejsze taniusko? bo ja na takich kupowalam wlasnie za gorsiki tylko z miesiecznym opoznieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, bardzo dobrze jest mi znany ten stan i zapewne nie tylko mi tutaj. To napięcie o którym piszesz, nazywany przez mojego doktora "niepokojem", jest przewrotnym skurczybykiem. Im bardziej chcesz nad nim zapanowac, czyli skupiasz na nim uwagę, tym bardziej się rozkręca. Pomagaodwrócenie uwagi i "olewanie go" . Terapie się poświęca pracy nad tym. Jest to forma lęku. Czy też to tak widzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, w sensie są czasami naprawdę fajne artykuły, na okładce już są głowne tematy i wtedy już wiem, czy chcę to przeczytac.

 

platek rozy, znam stoisko ze starymi gazetami, ale rzadko tam są te co mnie interesują. Zagranicznych magazynów nie ma w ogóle. Udaje mi się czasami jakiś polski wnętrzarski za grosze kupic, bo normalnie szkoda mi kasy na przejrzenie obrazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to u mnie wszelkie sa gazety do kupienia na takich stoiskach targach , ja tam sie zaopatrywalam ale teraz nawet nie mam za co kupic a tak wychodzilam z kilkoma gazetami a placilam okolo 12 zl.

 

-- 19 paź 2014, 22:17 --

 

Dobra Kochani :) ide na herbatke i poczytam troszke :************* spijcie dobrze! :angel::angel:

Jutro jade zlozyc o nowy dowod podanie i na ciag dalszy testow do grupy :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to ja tam widze sporo psychologicznych artykulow :shock: bo z zalozenia taki ma byc profil gazety :D

Bo to jest czasopismo coachingowe, czyli nowoczesna psychologia. Taka, która za większość problemów obwinia tradycyjny model rodziny, podział ról, wartości it.p., natomiast bezkrytycznie łyka wszystkie źle pojęte "mądrości" Dalekiego Wschodu, czyli jest to New Age.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×