Skocz do zawartości
Nerwica.com

OLANZAPINA (Anzorin, Egolanza, Olanzapina Mylan/ STADA/ Apoex/ Bluefish/ Lekam/ +pharma, Olanzaran, Olanzin, Olazax, Olazax Disperzi, Olpinat, Olzapin, Ranofren, Zalasta, Zolafren, Zolafren-Swift, Zolaxa, Zolaxa Rapid, Zopridoxin)


Wera

Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      13
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam natręctwa myślowe, ruchowe i głosowe od ponad 20 lat, jestem już weteranem :D Olanzapinę 15 mg łączę razem z 150 mg Anafranilu i chwalę sobie takie połączenie. Poprzedio była paroksetyna i to w dawce 50 mg ale nie pomogła mi.

Poza lekką sennością po olanzapinie nie widzę żadnych uboków.

 

-- 04 wrz 2014, 05:42 --

 

ps: olanzapinę biorę rano a anafranil przed spaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natręctwa myślowe, ruchowe i głosowe od ponad 20 lat, jestem już weteranem :D Olanzapinę 15 mg łączę razem z 150 mg Anafranilu i chwalę sobie takie połączenie. Poprzedio była paroksetyna i to w dawce 50 mg ale nie pomogła mi.

Poza lekką sennością po olanzapinie nie widzę żadnych uboków.

 

Natręctwa słuchowe ? F20 nie masz wbite ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchowe a myślowe, ruchowe i głosowe. NN stoi blisko schizofrenii ale jej nie mam.

 

-- 05 wrz 2014, 21:06 --

 

chociaż same natręctwa są tak ostre że można je nazwać mianem psychozy.

 

-- 05 wrz 2014, 21:08 --

 

ps: a sama dawka olanzapiny 15 mg świadczy o nasileniu natręctw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadłam sporo, ale jednocześnie cały czas sport, bieganie albo rower 4-6 razy w tygodniu. Poza tym jestem jakieś 2-3 kg powyżej mojej normy, także nie jest tak źle. Chociaż z tą wagą źle się czuję. Chciałabym schudnąć do 60 kg co najmniej, czyli 4,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przytyłem sporo na Oli a w połączeniu z kwasem walproinowym(Depakine chrono) to przez kilka miesięcy 28kg do przodu do dzisiaj tego nie zbiłem.Na szczęście i nie szczęcie to odstawiłem sam na szczęście bo przestałem tyć a na nieszczęście że mania wróciła a co za tym idzie potem stan miesznay i na końcu deprecha.Niestety wkrótce znów będę musiał to brać a i tak mam sporą nadwagę.Bo w Chad nie ma dużego wyboru a objawy w stanie mieszanym jest kilka z górki i z depresji a te z góry trzeba jakoś spacyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×