Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962, zawsze mnie intryguje twój awatar. Lubiłem to wydanie Obi Wan Kenobiego w Star Wars. Z resztą 2 i 3 część SW bardzo mnie rozmarzyła. Aż sam chciałem być jak Jedi. Obi był taki doświadczony, prawdziwy nauczyciel, a Anakin nieźle mieszał mimo, że później przeszedł na ciemną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, wyślę ci potem adres PM.

 

monk.2000, ja chyba Piękną i Bestię najbardziej, bo zawsze chciałam jakiegoś złego księcia zamienić w dobrego.

 

Ale życie mnie nauczyło i teraz mogę napisać epilogi do ulubionych bajek. Tytuł roboczy "Smutne bajki dla dorosłych".

 

A Gwiezdne Wojny lubię, właśnie czytam książkę, która wyjaśnia mniej więcej sytuację polityczną jaka miała miejsce przed filmami. No i jeszcze gram w grę. Jak się nauczę na sprawdzian, to jeszcze sobie dzisiaj pogram.

 

-- 16 paź 2014, 20:32 --

 

Byłam dzisiaj w pracy, ale coś przymulałam, powoli mówię, urywam zdania. Z tymi klientami i tak już kończę w tym miesiącu, to nie będą mnie oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tam objętość x gęstość, coś?

utknęłam tylko na jednym zadaniu z przeliczenia stężenia procentowego na molowe z gęstością właśnie, a reszta chyba dobrze

prowadząca nam rozdzieliła na dwa testy, na jednym same mole, a na drugim dopiero roztwory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemia, nie byłem dobry z chemii w liceum. Natomiast w gimnazjum raczej tak. Byłem nawet na konkursie. Jeśli ktoś chce korepetycji to w ramach odświeżenia mogę pomóc z fizyką i matematyką. Ale sam bym musiał sobie przypomnieć. Poza tym mam traumę po szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×