Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, nigdy w realu nie rozmawiam ze znajomymi o nerwicy tylko o zwykłych rzeczach

 

-- 15 paź 2014, 19:28 --

 

Tutaj jest mi obojętne o czym się rozmawiam. Na różne tematy mogę rozmawiać i nie przeszkadza mi kto ze mną pisze czy ktoś zdrowy czy z nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, ja w ogole nie pisalam na czacie zdarzylo mi sie dwa razy dokladnie i to w jednej sprawie. Lubie porozmawiac o czyms konkretnym a nie czytac chamstwa i bzdety ponizej poziomu a tak ten czat tutaj niestety wygladal glownie przez grupe kilku pajacow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jeszcze raz oficjalnie dziękuję!!!!!! Buziaków sto!

 

tosia_j, no i bardzo się cieszymy z twojego powrotu!

 

Ciekawe, dlaczego nie pojawiają się nowi ludkowie na spamowej, przecież tyle ludzi nowych codziennie się rejestruje... Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wygodnie a tak to latamy po kawe na wynos ale szkoda kasy na dłuższa metę

a taki ładny beżowy bede miała jak Ty soie czujesz słońce?

u mnie w pracy dzis było bardzo sympatycznie, troche sie opierdzielałyśmy ale wszystko ogarnięte bransoletke zamowie w przyszlym tyg

 

-- 15 paź 2014, 19:21 --

 

tosia_j, hejka, akurat lekko kropiło zrobiłam sobie spacer

jak psiaczki słodko śpią

 

-- 15 paź 2014, 19:22 --

 

platek rozy, lizak, termometr :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja twierdze ze ptaszek ! :D

mialam taki kubasek fioletowy z czarna zakretka , mam go teraz schowanego ale dumam nad kursem to mzoe sie przyda znow:)

 

Ja wiesz w sumie niezle sie czuje tylko nadal jestem dla siebie niedobra czyli sobie wypominam rozne rzeczy zamiast sie poglaskac ze tak sobie niezle radze. :bezradny::bezradny::bezradny:

 

Depakiniarz, Hey Wojtku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×