Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey :************

Jak sie miewacie?

 

kosmostrada zostawialam Ci pw :*********** jak chcesz moge jeszcze wrzucic link do dziewczyny ktora robi zarabiste bransoletki ze skory, ja sie z nia bede widziala na targach 25 pazdziernika :) Robi porzadne rzeczy i calkiem fajne z pazurkiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :papa:

platek rozy, śliczniaste dzięki platku, oczywiście że chcę do skórzanych bransolet (mrauu ;) ), każdy namiar na fajne biżu jest mile widziany!

tosia_j, ale chociaż pomogły ci leki, czy tylko kaca w prezencie dostałaś?

 

Głowa mnie bolała pół dnia, ale to chyba na tą siąpawicę, co się na wieczór przywlekła.

Byłam na zebraniu w sprawie darmowych badań przesiewowych mojego syna. W ramach jakiegoś tam programu będzie przebadany od stóp do głów (nawet echo serca, usg), łącznie z psychologiem. Muszę wypełnic ankietę dotyczącą chorób w rodzinie, min. pytania "czy u kogoś w rodzinie stwierdzono depresję" "czy u kogoś w rodzinie stwierdzono inną chorobę psychiczną np. nerwicę, schizofrenię, Alzheimera" i muszę zaznaczyc " u matki" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa :!: w sumie bardzo ciekawej :P

 

ja pierniczę, ale żem przetłumaczyła :lol:

Dobre dobre! Nikt wiecej niech nie tlumaczy wieska ;p

bo dysleksja to też problemy z czytanie, a to już spory problem na forum, jak ni chu*a nic nie trzyma się kupy i trzeba się domyślać :oops:

 

-- 15 paź 2014, 19:14 --

 

a chciałam się wciągnąć w rozmowę bo czuję się ignorowana i samotna na forumie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×