Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę, a zarazem współczuję ludziom, którzy nie są w stanie spojrzeć na świat na tyle szeroko, żeby zobaczyć coś poza własną dupą... :evil:

Wkurzają mnie, tak bardzo mnie wkurzają... Ci wszyscy ludzie, którzy nie są w stanie zrobić niczego dla innych, jeśli nie widzą w tym swoich korzyści. Gorzej... sama idea zrobienia czegoś takiego nie mieści im się w głowie... Czuję się od nich moralnie lepsza, ale co z tego... Są w większości. I oceniają innych swoją miarą. I za każdym razem jak chcę zrobić coś bezinteresownie spotykam się z nienawiścią... Czemu? Bo napewno mam z tego jakieś ukryte korzyści i napewno jednocześnie kogoś oszukuję... Bo jak można zrobić coś, z czego nic się nie ma... Bezsensowna idea...

Któryś raz już mi to daje po oczach i za każdym razem mnie przeraża. Tak samo mocno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że dalej mi się nie udało schudnąć do wranglerów, za które w 2008 dałam pół renty. właściwie to od lat czekam, aż się zmieszczę w te kilka par za małych spodni i nic nie kupuję przyjmując, że to 'okres przejściowy'. lata mijają jak z bicza strzelił, a ja cały czas chodzę w jednych gaciach wielkich starych za dużych powyciąganych na dupie i z dziurą w newralgicznym miejscu :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×