Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo lubię Fever Ray, zresztą The Knife również. Znasz reżysera Xaviera Dolana? Bardzo często wykorzystuje ich muzykę w swoich filmach. ;)

Oczywiście, że znam i bardzo lubie, właśnie wyczekuje premiery 'Mamy':) Co do The Knife bardzo zasmuciła mnie informacja o zakończeniu ich wspólnej działalności (miałam nadzieje usłyszeć ich na żywo).

Pozostając w temacie jeden z moich ulubionych utworów The Knife we fragmencie filmu Dolana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubię Fever Ray, zresztą The Knife również. Znasz reżysera Xaviera Dolana? Bardzo często wykorzystuje ich muzykę w swoich filmach. ;)

Oczywiście, że znam i bardzo lubie, właśnie wyczekuje premiery 'Mamy':) Co do The Knife bardzo zasmuciła mnie informacja o zakończeniu ich wspólnej działalności (miałam nadzieje usłyszeć ich na żywo).

Pozostając w temacie jeden z moich ulubionych utworów The Knife we fragmencie filmu Dolana:

 

 

Niestety nie widziałam "Toma". A dlaczego The Knife zakończyło działalność? To było rodzeństwo, z tego co pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, też go znasz? Film kłóci się trochę z moim dotychczasowym myśleniem. Muszę go jeszcze raz obejrzeć:)

 

Tak, znam. Nawet niedawno oglądałem. ;)

 

-- 13 paź 2014, 16:22 --

 

a C.R.A.Z.Y. widziałeś?

 

Nie widziałem, ale czytałem recenzję. Chętnie obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×