Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja objawy


richi

Rekomendowane odpowiedzi

marchewkaa ja miałam tak samo kiedyś, to był chyba początek mojej depresji (kilka lat temu).. i też zmuszałam się do jedzenia, było mi ciągle niedobrze, ale w końcu samo przeszło .. niestety od 2 dni znowu mam mdłości i wstręt do jedzenia do tego jestem strasznie drażliwa wszystko mnie denerwuje, ciągle płacze.. ech szkoda w ogóle gadać !

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po śmierci męża leczyłaś sie u specjalisty? Jeśli masz tę sprawę "niedomkniętą", może ona "promieniować" na różne dziedziny życia, w tym relacje z rodziną i znajomymi czy pracę.

 

A z pracą życzę powodzenia. Obyś znalazła pracodawcę który doceni Twoje doświadczenie. Swoją drogą, ciekawy szef który uważa że 32 lata to już niemłody pracownik. Co za czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef widać nie silił się na wymówki- "zwalniam cię bo mam cię dość/jesteś bezużyteczna.", Tak to zabrzmiało. W sumie to wcale się nie dziwię, osoba z poważną depresją jest dla firmy, pracodawcy mało potrzebna. Ja wytrzymałem tylko okres próbny, nie zniosłem ciśnienia. Jeżeli ktoś ma niewymagającą pracę(np. wykłada towar w markecie) to depresja nie przeszkadza już tak bardzo. Jeżeli natomiast w pracy trzeba myśleć, telefonować, załatwiać różne sprawy, pilnować terminów to jest bardzo ciężko się utrzymać. Zresztą ilu ludzi tzw. sukcesu mamy na tym forum? Jednego, dwóch może zadnego? Musisz uporać się najpierw z deprechą bo nic z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOZE NAJPIERW ZROB BADANIA BY SIE UPEWNIC CZY TO NIE MA ZWIAZKUZ DOLEGLIWOSCIAMI FIZYCZNYMI

bole brzucha to moza byc jak najbardziej< ja kiedys na tle nerwowym mialem ataki astmy< wymioty< uczucie kuli w gardle< biegunki heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam czasem tak ze jak sie czyms stresuje albo bardzo sie zdenerwuje to dostaje bolu brzycha taki jak by skurcz ktory po kilku minutach przechodzi,ale dołańczam się do wczesniejszych wypowiedzi idz i porob badania bo nie ma co wszystkiego przypisywac nerwicy czy depresjii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to idź po skierowanie do gastrologa, mi dopiero gastroskopia wykazała że mam ogromne zapalenie żołądka i nadżerki w przełyku i dwunastnicy.. A oczywiście obiawy te sklasyfikowano jako nerwicowe tylko dlatego że gorzej się czułem w sytuacjach stresowych. Ja nwet nie chcę myśleć co by było jakbym się nie wybrał do gastrologa za namową jednego z użytkowników naszego forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też zauważyłam spadek nastroju nie chce mi się nic to co kochałam robić najbardziej teraz nienawidzę Nie mam ochoty na sprzątanie w ogóle na nic Kiedyś uwielbiałam robić i plewić na mojej kochanej działeczce a teraz nic jak tylko przyjdę na działkę to siadam na tarasie i potrafię tam przez kilka godzin siedzieć albo chodzić między grządkami i nic Nie mam natchnienia aby cokolwiek zdziałać W pracy tak samo (chociaż teraz mam urlop) robię wszystko z przymusu i to co mi każą i nic więcej żadnej przyjemności z tego nie mam nie tak jak kiedyś W domu nic nie jest zrobione obiad ugotowany byle jak oby tylko był nie myślę już o tym aby było dobrze tylko aby jak najszybciej Ja tak nie chcę Chce żyć normalnie cieszyć się życiem i w ogóle mam już dość mam myśli samobójcze a przecież kiedyś tak nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być Depra. Najlepiej to wpisz sobie te twoje objawy w google :D . A tak na marginesie słyszałem o rewelacyjnym terapeucie na SKYPE jego nick to e_psycholog czy jakoś tak. Kumpela miała taką terapie przez Skype i mówiła, że gościu jest zdolny - pomogł jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Zaglada ktos tutaj jeszce na to forum? chciala bym opowiedziec swoja historie ale czy wogole ktos na nia odpowie?

 

O to moja historia-

 

Z okolo miesiąc temy wylądowałam w szpitalu,bo zemdlalam

 

porobili mi badania i z EEG wykazalo ze mam prawdopodobnie mam padaczke

 

po wyjsciu ze szpitala czulam sie ok,dostalam zwolnienie na tydzien czasu z pracy,

 

zwolnienie od pracy skonczylo mi sie ,poszlam do pracy.ktoregos ranka jak wstawałam do pracy-

i nie moglam ooddychaC SLABO MI BYLO NIE MOGLAM NABRAC POWIETRZA cos jak by mnie scisnelo w okolicach zoladka i płuc i nie chcialo puscic i nie moglam zlapac normalnego glebokiego oddechu

te objawy zaczely sie coraz częsciej pojawiać na początku co 2 dni az potem stalo sie to codzienne,ktorejś nocy nie moglam spać nie przespalam calej nocy i na 2 dzien pojechalam na pogotowie-i mowie co mi jest

 

oni mowia ze to nie sa napewno objawy padaczki

 

moze nerwica

 

i skierowali mnie do psyhiatry

 

i neurologa

 

pojechalam do neurologa i znowu nawiajm co mi jest

 

a p.neurolog mowi ze psyhiatre jak naarzie prosze sobie odpuścić

 

i wybrac sie do kardiologa i na badanie pluc(SPIROMETRIA)

 

poszlam zatem do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie płuc

 

i to wlasnie badanie mam na 22 paź.

 

 

a tak to kupilam sobie tab. w aptece bez recepty uspokojajace (VALIDOL I LABOFARM) ziolowe na sen i za dnia do ssania

 

ranio raczej zadko zdaza mi sie wziasc tab.,ale najgorzej jest nocami

 

jak okno mam zamkniete i nie czuje powietrza zaraz jest mi źle

 

ale nawet dochodzi do tego zE I okno mi nie pomaga otwarte

 

i wlasnie dzisiaj nie moglam spac

 

wzielam te tab na sen

 

meczyłam sie okrutnie

 

a najgorsze ze moja siostra dzis wraca mam z nia pokoik wspolny

 

a teraz noce sa zimne potem przyjdzie zima i bede musiala miec okno zamkniete bo bedzie jej zimno

 

i nie wiem jak to bedzie bez okna,a niestety mam z nia wspolny pokoik i za to bardzo maly :(

 

i tam ledwo 2 lozka sie mieszcza i mamy lozka kolo siebie wiec powietrze bedzie do niej dolatywac i bedzie jej zimno

 

gadalam juz z nia o tym ale musze zapomniec o otwartym oknie

 

nie wiem co mi jest czy to cos z płucami czy to na tle nerwowym i moze ta nerwica cholera wie!

 

PROSZĘ O RADE pozdrawiam doti:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!Mój brat ma problem z tym że on niedopuszcza myśli do siebie że mu coś dolega...Od jakiegoś czasu zostawiła go dziewczyna i zaczeło się,ma 27 lat i prawie nigdzie niewychodzi z domu siedzie non stop przed komputerem,nikt do niego niemoże dotrzeć,ostatnimi dniami leży częściej w łożku i praktycznie nie je,,mama już nie wie co robić,chce wezwać psychiatre do domu z tym że niewiadomo jak on może się zachować..Proszę o parę zdań bo naprawde niewiemy co robić..Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leczę się na depresje biore czarodziejską pigułkę szczęścia(fluoksetyne) która zupełnie wyłączyła u mnie uczucia i nie widze jakiejś szczególnej poprawy...a tak naprawde to nikt nie wie co jest w mojej głowie ...jakie mam chore czasami mysli...które przerażają mnie samą,nie potrafię sie otworzyć przed nikim ....a bardzo bym chciała to zrzucić z siebie..jak sobie pomóc????nie chodzę na żadną terapie jedynie co miesiąc do lekarza(psychiatry) po tabletki która pyta co tam ja na to wszystko ok.wypisuje recepte i żegnam,po próbie samobójczej miałam mieć terapie ale byłam raz na spotkaniu z Panią Psycholog która jakoś nie wzbudziła mojego zaufania plotłam jej jakies bzdury a ona ziewała,na pożegnanie mi powiedziała ze jak będę chciała pogadać żebym zadzwoniła i się umówimy...więcej mnie nie zobaczyła...a ja nadal duszę się z tym wszystkim i coraz częściej mam ochote wybuchnąć ....skończyc z tym raz na zawsze...i to nie to że myśle o smierci tylko jestem zmęczona sama sobą i wszyscy wokół są zmęczeni mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×