Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, ło matko, żyjesz? Myśmy się tu już martwili, ale makabra nas uspokoiła, że po prostu zapracowany jesteś... Nie ma czata, ale jest spamowa. Odzywaj się czasem.

 

chocovanilla, jestem, ale spadam kości wygrzac w wannie i herbatkę posiorbac przy książce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adel, :mrgreen: ja kiedys tez mialam takie mysli, myslalam ze nigdy nie bede miala chlopaka i pojde do zakonu ;)

A ja przeciwnie, zawsze myślałam, że będę miała męża, jakby to było dane z góry.

To dopiero były urojenia!

 

Polacy wygrali z Niemcami? :shock: 2:0 ?

Nie oglądałam, ale na fb piszą

No to mi wyjaśnia, czemu sąsiedzi krzyczą.

 

chocovanilla, ja się próbuję uczyć, też dzisiaj niespokojna :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putin sfałszował wynik meczu, żeby odwrócić uwagę świętujących Polaków od zbliżających się do granic Polski czołgów.

 

A pod moim blokiem grupka wesołych Januszy na całe ryło wrzeszczy o 'historycznym momencie', akompaniując se rubasznie wuwuzelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Tak, mieliśmy dużo szczęścia, ale Szczęsny dał radę, a i do bramki trafiliśmy dwa razy. No i efekt jest - obejrzę mecz ze Szkocją :D

Ze Szkocją pewnie przegrają :mrgreen: będą musieli atakować pozycyjnie a tego jak wiemy nie potrafią i ten limit szczęścia to może już na całe eliminacje wykorzystali. No ale plus dla Polski za grę w obronie bo już dawno tak dobrze w niej nie grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×