Skocz do zawartości
Nerwica.com

Azja (kultura/języki/anime/manga/muzyka)


miniSD

Rekomendowane odpowiedzi

OK, właśnie obejrzałam ostatni odcinek Zankyou no Terror. Brak mi słów. Genialne w każdym calu. Nie było zwyczajnego zakończenia, które można zabaczyć w 99% anime. Butalna rzeczywistość kąsała ze wszystkich stron. Będę potrzebowała chyba z tony chusteczek, żeby się pozbierać. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, właśnie obejrzałam ostatni odcinek Zankyou no Terror. Brak mi słów. Genialne w każdym calu. Nie było zwyczajnego zakończenia, które można zabaczyć w 99% anime. Butalna rzeczywistość kąsała ze wszystkich stron. Będę potrzebowała chyba z tony chusteczek, żeby się pozbierać. :why:

PADS strikes again D: !

 

Na mnie czeka 7 epów jeszcze,ale jako tako,bardziej beret zryła mi manga tokyo ghoul, i jej koniec który był genialny,a zarazem...durny =D.

Z innych cuduf tego sezonu

Mahouka - Animu o niczym tak w sumie,akcja,akcja,harem,zaś tona losowych przeciwników i zaś rozpiermandoleni jak gnój po polu przez super overpowered protagoniste D:

Sengoku Basara - Chyba najbardziej pozbawione fabuły animu tego sezonu,na siłe wciśnięte wszystkie postaci,nie wiadomo po co i jak,chaos misz masz.

Na + tego sezonu (czy może w sumie jeszcze poprzedniego) idzie Haikyuu !,tokyo ghoul (censorship sucks ._. !),od biedy Akame ga kill.

Ogólnie jednak szału nie było jak dla mnie :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill la kill dalej najlepszym anime w tym roku według mnie :)...Gdyby nie cenzura to Tokyo Ghoul było by fajne. Ale heh dzięki za wyjawienie,że koniec mangi był durny...czyli pewnie anime też skończy się durnie,więc większych nadziei sobie nie robię już z tym anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny86, Mimo wszystko polecam spojrzeć do oryginału...od około 60 rozdziału,wtedy manga się rozkręca dopiero.

Na zakończenie zależy jak spojrzeć...powiem tyle,że Ishida Saii (autor TG) to jeden z największych trolli bawiących się czytelnikiem na jakich się natknąłem.

Bawiący się w genialny sposób =D,zależnie od perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A,no chyba,że tak ;)

 

-- Pn wrz 29, 2014 4:41 pm --

 

W tym roku z takich mniej powaznych anime podobal mi się Nisekoi i pare innych tytułów,więc wg mnie nie bylo tak żle w tym roku.

 

-- Pn wrz 29, 2014 4:44 pm --

 

Zankyuu no terror jakoś mi nie odpowiadał......2 odcinki obejrzałem,i odpuściłem.Teraz Shinsekaia oglądam - zarąbisty jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nisekoi było fajne,przyznaje.

Magi 2 sezon,Hajime no ippo,black bullet (Ale tylko do 3 odcinka,gdy to było wedle mangi jeszcze -,-) tych animów będzie mi brakować :<

Wszechobecna cenzura w anime doprowadza mnie też do szału..w ogóle niech się leje woda zamiast krwi,porażka.

Z obecnego sezonu szału ni ma..z poprzedniego jeszcze akame ga kill i sao 2 sezon oglądam.

No game no life też było fajne.

Brakuje mi jednak czegoś epickiego jak KLK,mardock scramble,evangelion czy code geass :<.

W tym sezonie licze na terra formars,psycho pass 2,f:SN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No game bylo fajne,racja:)

Akame ga kill dla mnie zbyt dołujące.Ta co zabiła Shelle jeszcze żyje ?(zakładam,że ktoś ją za to wykończy)

Mnie też brakuje czegoś jak KLK.Ostatnio sobie powtórzyłem początek 22 epu i konfrontację Ryuuko z Harime Nui :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam tak brakuje Kill la Kill, to przypominam, że niedawno wyszedł odcinek specjalny. Dla mnie to anime było przeciętne. :P

Akame ga Kill - gorzej niż przeciętne. :roll:

Wczoraj zabrałam się za Code Geass. :mrgreen:

Specjala oglądałem

Nostaaalgia D:

Akame GA kill -mi nawet pasuje D:

 

Z CG napisz wrażenia potem D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6 listopada zapowiedziano zakończenie mangi Naruto (699 Chapter). Z jednej strony "w końcu", z drugiej jednak trochę smutno się robi... :cry:

 

Dla odmiany do mangi One Piece powstanie spin-off. Oda widać dalej w formie i ma pomysłów, co niemiara. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa,niech jeszcze 2 mangę pisze jak op się skończy za 40 lat :pirate:

Z moich odkryć najnowszych odkryć - terra (censor formars) zawiesiłem do czasu wydania anima bez cenzury D:

Wziąłem się za wersje papierową - krystusie lordzie ta brutalność,dynamika,uniwersum *_*....

Polecam serdecznie.

Nowy sezon, no cóż >_<...

Czekam na parę innych show jeszcze - ale końcówka roku nie zachwyca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam oglądać pierwszy sezon Code Geass. Druga połowa była znacznie lepsza, ale i tak po opiniach na temat tego anime spodziewałam się czegoś więcej. :roll:

Z nowego sezonu póki co najbardziej podobają mi się Kiseijuu i Akatsuki no Yona. Mam nadzieję, że utrzymają poziom do końca sezonu.

Na Psycho-Pass 2 przyjdzie mi trochę poczekać, bo tłumacze się jakoś nie garną do tej serii. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam oglądać pierwszy sezon Code Geass. Druga połowa była znacznie lepsza, ale i tak po opiniach na temat tego anime spodziewałam się czegoś więcej. :roll:

Z nowego sezonu póki co najbardziej podobają mi się Kiseijuu i Akatsuki no Yona. Mam nadzieję, że utrzymają poziom do końca sezonu.

Na Psycho-Pass 2 przyjdzie mi trochę poczekać, bo tłumacze się jakoś nie garną do tej serii. :evil:

Ogólne wrażenia z 1 odcinka - Jest nieźle,wiadomo może ciut "brak" starych postaci.

Ale to jedyna wada w sumie,tak 1 odcinek,akcja,bohaterowie - wszystko git dla mnie w większości

I pretty awesome ending i opening *_*

Dla mnie póki co hit sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×