Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

variable, jakie masz? :D

 

wieslawpas, oceniliśmy plusy i minusy i więcej było wad.

 

Nie sądzę. A jakie były wady czatu (nie mam na myśli idiotów, którzy pisali bez sensu)?

 

Dla mnie to trochę chora sytuacja co komu przeszkadzał czat? Że obniżyła się frekwencja nowych użytkowników i trochę ludzi uciekło.Przecież czatu nie było widać na pierwszy miejscu.Po zmianie miejsca czatu nie był na głównej na dole tylko wchodził kto chciał.Jak się komuś nie podobało to nie musiał tam siedzieć.Czat jest od gadania na różne tematy nie zawsze jakieś poważne od tego jest foro.Co komu ten czat przeszkadzał.Sam lubiałem po smamić i pogadać o wszystkim i o niczym.Ave Chat! Czat (*) Każde forum tego typu ma swój czat i nie ma o niego ciągłych wojen i straszenie że zaraz go zabiorą.Ale i tak nerwica.com na odwiecznym propsie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

variable, jakie masz? :D

 

wieslawpas, oceniliśmy plusy i minusy i więcej było wad.

 

Nie sądzę. A jakie były wady czatu (nie mam na myśli idiotów, którzy pisali bez sensu)?

 

Sam lubiałem po smamić i pogadać o wszystkim i o niczym.Ave Chat! Czat (*) Każde forum tego typu ma swój czat i nie ma o niego ciągłych wojen i straszenie że zaraz go zabiorą.Ale i tak nerwica.com na odwiecznym propsie :)

 

 

To sobie "posmamiłeś" (wiem, że nie ma takiego słowa), tym bardziej, że wczoraj zarejestrowałeś się na Forum. Swoją drogą, ja też "lubiałem" (cytat) czat!

 

-- 11 paź 2014, 00:54 --

 

monk.2000, obczaj sobie Guns N' Roses, to bardziej lata '90, ale wcześniej też grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, włączyłem.

 

Już wiem dlaczego nie słucham ani nie oglądam rzeczy z polecenia. Po prostu wychodzę z założenia, że w internecie można znaleźć wszystko samemu. Nie podchodzę do ludzi jako autorytety w tej dziedzinie, skoro mogą nas wyręczyć komputery.

 

 

Mam ochotę na jakiś analogowy sprzęt audio. Taki nie do końca hi-fi jak te nasze współczesne sprzęty. Analogowa jakoś i jakiś winyl albo kaseta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×