Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tego wszystkiego świadoma, ale i tak pięknie prowadze samodestrukcje. Siadam do nauki, ale chęć poplakania jest większa. Psychoterapia, antydepresanty a gdzieś tam daleko jest szkola.Najgorsze jest to,ze zaczelam jej unikać jak ognia,a ja tylko uzalam się nad sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, jak podejdziesz do tego systematycznie i przysiądziesz do nauki mocno to nie będzie tak najgorzej. Nerwica z powodu studiów?

 

Studia to tylko wierzchołek góry lodowej... jestem w kiepskim stanie fizycznym i to się odbija na mojej psychice

serio w bardzo kiepskim, nie zmyślam, tyle że nie leczę tego bo nie mam siły latać po lekarzach no i nie wierzę w ich pomoc więc próbuję się leczyć niekonwencjonalnie ale jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wierzę w żadnych "specjalistów" po medycynie. Moja wątroba już ledwo działa, a niestety mogę liczyć u nich tylko na chemię. Przeraża mnie to. Leczę się dietą i suplementami.

 

Naiwne było chodzenie tyle lat do psychiatrów i łykanie Tabletek Najnowszej Generacji. Zmienianych średnio raz na miesiąc. Teraz za to płacę zdrowiem fizycznym.

 

Lekarze leczą jedynie objawy chorób a nie przyczyny. Dla mnie naiwni są właśnie ci, co im wierzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, bo ogólnie leki powinny byc raczej suplementem terapii, a same ich łykanie nie sprawi że problemy znikną. Poza tym jak miałaś zmieniane co miesiąc to myślę, że albo nie były skuteczne albo nie zapisano Ci tego czego potrzebowałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo działa Ci wątroba od SSRI, tak?

 

Niestety tak podejrzewam. 10 lat je bralam niemal bez przerwy. Przepisywali jak cukierki.

Nerki też mi siadają.

A to wszystko przez to że przyczyna mojej depresji nie siedzi w głowie a w ciele. Lekarzom się nie chciało szukać przyczyn. Dopiero teraz jak już właściwie gówno można zrobić, wiem co mi jest naprawdę. Ołowica, uszkodzone jelita nieprzyswajające niektórych składników. Uśmiechaj się kurwa jak ciągle boli brzuch i masz tak niskie ciśnienie ze chce się tylko spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, podobno bardzo rzadko zdarza się, że ssri uszkadzają wątrobę albo też takie skutki na daną osobę jakiegoś leku ujawniają się szybciej a nie po dekadzie, nawet brania różnych tych substancji.

Więc imho bardziej to psychika wyniszcza Ci zdrowie fizyczne albo tak jak piszesz możliwe, że od początku Twoje problemy miały początek w jakichś somatycznych zaburzeniach a nie zostało to zdiagnozowane i teraz doświadczasz nasilenia.

To takie popularne generalizowanie i na czucie obwinianie leków, że wątroba na pewno ma ich już dość, mi kiedyś bardzo dobra lekarka poz powiedziała, że od tego ona jest i są bardziej szkodliwe substancje niż ssri, które jemy swobodnie.

 

-- 11 paź 2014, 00:08 --

 

harlancoben, szpital psychiatryczny albo może polski szpital psychiatryczny ma wyłącznie sens w najcięższych przypadkach, jak trzeba naszprycować i żeby miał kto to dopilnować (oczywiście nie za często), albo też przywiązać do łóżka (nie wiem, nie znam się) więc jeśli jesteś teraz w szpitalu to odruchowo nasuwa mi się pytanie w jakim celu, czego oczekiwałaś, nie widać po Tobie skrajnej choroby, wręcz przeciwnie piszesz tu ostatnio bardzo trafnie, mądrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego muszę słuchać tego high definition?! Dlaczego głośniki tak wiernie odtwarzają wysokie tony?! Czemu tranzystory są tak dobijająco skrupulatne? Słuchając tego czuję się jakbym widział mnóstwo pracowitych ludzików przenoszących piksele. Jak mrowisko. Zaraz mnie obejdą i zjedzą. Wchodzę w ten matriks i boli mnie głowa. Nigdzie pigułki od Morfeusza. Nawet pigułek przeciwbólowych nie ma. O ja nieszczęsny. Analogowy sprzęcie Unitry, LAMPO, URATUJCIE MNIE. Tonę w tym świecie kujonów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keratynowe prostowanie włosów nie działa, kręcą się i odstają już po 2 dniach. :cry: Dlaczego zawsze muszę wyglądać jak gówno?! :( To była moja ostatnia szansa na w miarę normalny wygląd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, nie mam wcale kędziorów... A jakakolwiek trwała jest niemodna i dla starych bab. -_-

 

Niezupełnie, trwała podnosząca włosy nie wygląda jak stereotypowa trwała, o której myślisz. Można mieć po niej normalne, proste włosy, tylko lekko podniesione u nasady. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×