Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam ze szkoły po sprawdzianie z psychologii i zamiast się walnąć z browarem, się muszę uczyć na jutro. Ale nam dowalili na te dwa weekendy.

 

A w ogóle to mi dzisiaj smutno. Matka się pyta czemu mi akurat dzisiaj smutno, czy ktoś mi coś niegrzecznego powiedział, czy mi się pogoda nie podoba. A mnie jest całe życie smutno, tylko dzisiaj po prostu jakoś widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Nawet pisac mi się specjalnie nie chciało, bo jak u Cyklopki widac dziś mój smutek. Taki bez widocznej przyczyny. Dół lekki złapałam, bo budżet zrobiłam i nie stac mnie na terapię w najbliższym czasie, najwcześniej od nowego roku... Ale żeby się nie poddawac, to znalazłam w necie program autoterapii, na bazie terapii psychologa, którego książkę czytam i bardzo mi się jego system podoba. Od jutra więc zaczynam sesje i dołączone zadania domowe. W listopadzie idę do nfz-owskiego psychiatry, dowiem się, czy ktoś prowadzi poznawczo-behawioralną w ramach nfz-u.

Nowa dawka leku zniwelowała mi lęki, ale wpędza mnie w stany depresyjne i rozdrażnienie. Wredna i smutna- koszmar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, ja też...nie mogę się obronić, myślałem że dam radę, boli strasznie. Pisałem we wronach

 

-- 10 paź 2014, 21:05 --

 

Umysł traci całą "jasność"

 

-- 10 paź 2014, 21:06 --

 

To zbyt w podświadomości jest już zakorzenione....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, myślenie to chemia. myśli - chemia - myśli - chemia - myśli - chemia. To bardzo powiązane. Skomplikowane też.

 

Makabra, płacz, płacz jest dobry, jeśli tylko Ci się chce to wyj ile sił. Mi trudno dość płakać, spróbuje teraz, zaraz jak sam będę.

 

-- 10 paź 2014, 21:28 --

 

Makabra, mnie te zewnętrzne aż tak nie martwią,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, ja bym chciała jutro obudzic się uśmiechnięta, tak naturalnie...

 

Nie, nie chcę już jęczec, bo to nic mi nie daje. Poczytam książkę i strumień myśli pokieruję w inną stronę. A kysz podła depresjo, o!

Kupiłam sobie olejek do włosów, idę go wypróbowac.

 

-- 10 paź 2014, 21:40 --

 

Makabra, ty widzisz co ja mam dziś, gadam do siebie nawet na forum :D No i uśmiechnęłam się dzięki tobie! Do ciebie pisałam słonko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, pewnie ze zauwazylismy , ale my z czata nie korzystalismy :)nam to nie przeszkadza zatem:)

 

Witajcie :papa::papa::papa::papa:

 

kosmostrada, Makabra, :*********** dziewczynki ja dzis tez wstalam zdolowana .... w dodatku z bolem glowy bo pogoda sie chyba bedzie zmieniala, dzis duze mgly sa.

 

A co z nasza mirunia?????? Ktos cos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×