Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Powalilo ich z tym czatem na fb :?

 

A co mamy robic, jeśli tutaj już nie da się pogadać:(

Dla mnie sprawa z czatem to jakiś obłęd, nic się tam strasznego nie działo. Nawet to spamowanie amfce, spojrzałam na to z innej strony, a może mu to pomagalo, ze wypisywal te bzdury.W końcu to człowiek bezsprzecznie zaburzony psychicznie a to jest czat dla takich osob, prawda? I chyba, nam "wariatom" można dać trochę taryfy ulgowej, w końcu nie nasza wina, że tacy jesteśmy.

 

-- 10 paź 2014, 18:19 --

 

Za duży nawał informacyjny jak dla mnie.

Pasuje z fejsbukowym czatem.

 

Wiesz, Arhol, z tego naszego czata tez niemal wcale nie korzystałeś, więc w jakim sensie pasujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup mi trumnę, no wiem, ze to nie idealne rozwiązanie, ale nie ma innego.

 

Moderatorzy w ogole nam nie wytłumaczyli o co konkretnie chodził, czyja to była decyzja itp.

 

Wątek na ten temat zamknęli, a co tam będą się hołocie tlumaczyc :evil: . Arhol to nawet nie odzywa się do takich jak ja, widać uważa, ze za niskie progi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro Nam, ale ostrzegaliśmy X razy i nie przyniosło to zamierzonego efektu. Poziom rozmów na czacie, wulgaryzmów, awantur i tak dalej przekraczał wszelkie normy. Ostrzegaliśmy, banowaliśmy - bezskutecznie. Czat był monitorowany praktycznie przez cały czas, ale chciałabym przypomnieć o sytuacjach zwracania uwagi i ignorowania próśb Ekipy o pohamowanie się. Nie mam tu na myśli kilku sytuacji, ale notorycznego powtarzania się. To są niestety konsekwencje.

Decyzja była wspólna,ostatnie słowo jednak należało do head admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×