Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, zajebiście ..szkoda że spać nie można :bezradny: o 4 musze wstać do pracy a Ty co tam?

 

Zrobiłam sobie przed chwilą zakupki i od razu mam w głowie, że po co mi to, przecież i tak nie mam gdzie tego założyć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joker27, owszem, żalili się. A ja twierdzę, że niepoważne jest łamanie zasad i ignorowanie próśb o pohamowanie się. Mimo jasnych i wyraźnych komunikatów o konsekwencjach. To jest dopiero dziecinne. I tym bardziej jest mi przykro przez wzgląd na mój udział w powstaniu shoutboxa. Sporo się trzeba było nagimnastykować, że w ogóle do tego pomysłu przekonać. Nie mam jednak zamiaru dłużej na ten temat dyskutować, bo do niczego to nie doprowadzi. Czatu nie będzie, macie czat na FB, więc możecie sobie swobodnie wyklinać poza wzrokiem Administracji i innych Userów Forum. Z mojej strony to tyle.

Aż tak ogromnym problemem było np zrobienie, aby czat był dostępny dla ludzi z powiedzmy 50 - 100 postami na forum?

Od razu by się skonczyl i spam od amfce i zadne multikonta już by nie trolowały

(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, dobrze że zrobiłas warto sobie robic przyjemnosci a o okazję sama się postarasz stać Cię na to ;) nie myśl tak pesymistycznie.

 

Nie sądzę, żeby udało mi się znaleźć okazję ;) To jeszcze nie jest pesymizm, to dopiero realizm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co u Was?

Ja próbuję ogarnąć rozkład jazdy PKP :roll: W stosunku do lat ubiegłych pociągownia uległa silnej redukcji - mało co już się tych ciuchci po torach turla :roll: A nawet jak co więcej jest - to Expresy w kosmicznej cenie :bezradny:

Cóz rozwijamy się ;) wstecz a daleko musisz się turlać tym pociągiem?

Makabra realizm Twój znam ;) poradzisz sobie tylko nie zakładaj z góry że tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, jakieś 300 km.

Alternatywą są oczywiście busy, ale ja kocham pociągi :P Ten stukot, semafory, krajobraz za oknem :105:

serio?hmm i marznięcie zimą na peronach fuj ja dojezdzam do pracy co dnia :bezradny:

 

-- 10 paź 2014, 02:08 --

 

Makabra, niewiele straciłas wg. mnie .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×