Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam wczoraj na kolejnym spotkaniu terapii grupowej. Ludzie super, czuje sie tam dobrze. Głownie z problemami depresyjnymi, nerwicowymi, niska samoocena itp.

Celem terapii jest powrót do dzieciństwa i odnalezienie tam przyczyn dzisiejszych problemów. Z tego, co piszecie, dużo w tym racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmopl

Jakies 2-3 lata temu byloby to realne jak mialem odlozone pieniadze,za najnizsza krajowa splacajac co miesiac kredyt samodzielne mieszkanie jest nierealne nawet placac za nie 350zl i moja chec czy niechec zmiany nie ma tu nic do rzeczy,bo tak piszesz jakbym to ja nie chcial skorzystac z szansy,niepotrzebnie w ogole mowilem zebys o to pytala skoro to i tak niemozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Na aptece swiat sie nie kończy.Moze zbalazlbys cos innego.

Ale najpierw musisz siąść i zastanowic sie czy jestes gotowy na wszelkie zmiany.

Na piczatku zawsze jest ciezko,no ale cos za cos.A ja jak sie zobowiazala Ci pomoc,to bym Cię samego nie zostawila.Wiem,ze wszelkie zmiany to jak zawalenie sie swiata,ale jest tak czasami,ze trzeba zburzyć ten swiat,który nas niszy a na nowych fundamentach wybudować cos innego,silniejszego.Kwaesti,czy chce suw tego nowego....nueznanego....

 

-- 09 paź 2014, 12:19 --

 

Lunatic

A tam,gdzie konczyles szkole,to nie maja dostępu do aptek,zeby pomoc swoim uczniom kończącym u nich naukę?

U nas w niektórych szkolach tak jest,ze zapewniają staż,albo przyuczenie,oczywiscie po skończonej szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam problemu z jedzeniem przy innych. To tylko występuje w momencie kiedy się denerwuje (jedni się opychaja, a ja nie moge nic przełknąć). Po czym popadam w "obsesję", że jak nie zjem to będę się czuć gorzej i tak to wszystko leci... A poza tym wtedy się boję, że jak to będzie, wszyscy jedzą, a co ja powiem i będzie to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmopl

Bylem ostatnio na kilku rozmowach nie w aptekach,teraz w tym kraju zrobil sie taki standard,ze gdzie nie bylem na rozmowie to kazdy oferuje najnizsza krajowa,kiedys uwazalem kolege za dziwnego jak potrafil na glos wrzeszczec w autobusie jacy zlodzieje sa w tym kraju i jaki jest tutaj syf,teraz mam ochote zrobic to samo,wszyscy wymagaja nie wiadomo czego,przebieraja w ludziach na rozmowach a sami oferuja minimum jakie musza z ktorym wielkie go... mozna sobie zrobic,tylko jedna rzecz mnie trzyma w tym kraju,w przeciwnym razie juz dawno bym spakowal walizki i sie nie martwil ze bede pracowal a nie bede mial na nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

O matko,ja nawet nie chce wracac di grudnia ubieglego roku!!!

Czulam sie fatalnie na esci.Odchodzilam wręcz od zmyslow.Myslakam,ze lada dzien zwariuje....brrrr

 

Lunatic

No takie są realnia naszego wspanialego państwa.....

Ludzie uciekają stad jak najdalej,bo tu jest taka wegetacja-tak jak na źle dobranych lekach:)

Jak dadza najnizsza krajowa to pracodawcy maja sie wręcz za boków i taki prywaciaz jeden z drugim skurwielem,wykańczają ludzi psychicznie,traktując ich jak smieci.

Ja ostatnio oracowalam wlasnie z takimi skurwielami-inaczej nie da się nazwac tego podgatunku,bo to nie ludzie,to skur.....syny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez od ponad pol roku biore jedno i to samo tylko w roznych kombinacjach :pirate:

jak mi zmieni na wenle to bedzie wenla, wole to teraz zaczac dopoki jeszcze nie pracuje bo kilka pierwszych dni bedzie ciezkich, ewentualna zmiana z paro na wenle albo na cokolwiek innego z ssri to juz nie bedzie zaczynanie od poczatku i nie bedzie skoku samopoczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

A czemu sie denerwujesz?Sam piszesz co trochę o przejściu z jednego leku na drugi,potem znowu piwrot do pierwszego,gdzies po drodze przerwa w braniu,wiec nie rozumiem czemu sie zliscisz,jak ktos napisze,ze sie gubi w lekach jakie stosujesz.

Pyralam o wenle,bo to nie tylko ssri,a na paro narzekales,ze przymula....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×