Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962, widze ze ostatnio jestes bardziej aktywny :great::great::great: bardzo sie ciesze :)

 

 

mirunia, Kochana bo esci niestety w poczatkowej fazie brania zwieksza lęki :bezradny: pozniej powinno byc lepiej , zreszta zobaczysz jak nie zmieni sie nic to po prostu lekarz bedzie musial Ci ja odstawiac i zapisac cos innego.

mam nadzieje ze jednak bedzie lepiej na tym lekarstwie i organizm sie przyzwyczai i lek pomoze:**********

 

 

kosmostrada, mysle ze masz tego lekarza bardzo madrego:)

 

A ja sie ciesze ze czat zlikwidowany :mrgreen: jak patrzylam na niektore rozmowy i osoby sie tam wypowoiadajace to sie zastanawialam gdzie to to ma mozgi :bezradny: dramat , dramat , dramat! Obrazanie ludzi , chamskie docinki ktore jesli smieszyly to chyba tylko tych co je wypisywali ... i pomyslcie co nowe osoby ktore weszly szukac tu pomocy pomyslaly jak zobaczyly takie steki bzdur ponizej poziomu wypisywane na stronie glownej . :hide::hide::hide::hide::hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ja teraz ze soba poczne bez tego czats on stenowil wazna czesc mojego zycia, dzieki nieu mofelm zaponiec o objawach, eraz nie wiem jak bedzie

 

o kur...., problemy pierwszego świata. zamknęli czat na forum :mrgreen::lol:

Rzeczywiście problem w samej rzeczy zajebiaszczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!

 

JERZY1962, jeszcze raz wielkie podziękowania za przepis ( już oficjalnie, nie tylko na pw ;) ), jesteś wielki! Sprawiłeś mi wielką przyjemnośc na początek dnia.

 

adel, no u mnie słońca niet, chmurzyska i jeszcze raz chmurzyska... I wilgotny chłodek. O, słoneczko usiłuje się przebic, nie, jednak się nie udało...

 

A co do czata, żal mi tych osób, dla których był namiastką życia towarzyskiego i na pewno miał wartośc terapeutyczną. Ale naprawdę ostatnio czat nie był dobrą wizytówką forum. Zaskakiwało mnie chamstwo, wulgarnośc i nieszanowanie uczuc innych, przekazane tak bez krępacji. Wiem, że była to kwestia tylko grupki osób i w każdej społeczności się taka znajdzie, ale nie powinna byc ona reprezentantem naszej. Idea tego czata została zgubiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, kosmostrada, ja na czacie widziałam tylko żenujące teksty i wycieczki osobiste, tak że cieszę się, że zamknęli, bo to mogło odstraszać ludzi z prawdziwymi problemami, zwłaszcza, że było widoczne dla niezarejestrowanych :roll:

 

U mnie obiektywnie rzecz biorąc źle, ale nie mam już siły się martwić. Mam leki i świadomość, że może nigdy już nie będę miała takiego życia, jakie byłam pewna, że mieć będę, więc zaczynam działać w oparciu o fakty autentyczne. I nie mówcie mi, że fakty autentyczne i fakty rzeczywiste to masło maślane, fakty autentyczne są ważne, jeśli się długo funkcjonowało z faktami urojonymi równolegle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adel, cyklopka, kosmostrada, JERZY1962, :************* Witajcie:)

 

Jerzyku ja tez prosze o przepis na piernika :uklon::uklon::uklon: upieke sobie na weekend.

 

cyklopka, kosmostrada, zgadzam sie z Wami w pelni z tym czatem .

 

kosmostrada, jak dzis dzionek spedzasz Slonce?

 

cyklopka, wiesz ja tez zaczynam sie godzic z tym faktem ze juz bede zawsze taka jak jestem , ze moja choroba bedzie wracala do mnie w zlych momentach , w stresach... Przykre ale co poradzic :bezradny:

Staram sie o tym nie myslec bo jak mysle to mam od razu dol.

 

Dzis sie umowilam na spacerek bo chce skorzystac z ostatnich cieplych dni.

 

A teraz pichce obiad.

 

-- 09 paź 2014, 14:00 --

 

Wyslalam 7 cv . Kasy brak mi okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej ;) wysłałem Ci przepis na piernik na PW a tu jest ogólno dostępny.

Zrobi się ze mnie słynny pichciciel, kucharz :mrgreen:

 

Piernik na małą blachę na dużą dwa razy więcej:

 

pół kilo mąki

pół szklanki oleju

pełna szklanka cukru lub ciut więcej żeby był w miare słodki

łyżeczka sody

dwie łyżeczki kakao

dwa jajka

torebka przyprawy do piernika, najlepsze są Kamis

torebka cynamonu

mleko co najmniej szklanka , masa na piernik na mieć konsystencje budyniu

 

Wszystko wymieszać razem, mieszam mikserem mieszadłami do ubijanie piany

Dno tacki posmarować lekko olejem lub masłem i posypać bułką tartą lub kaszą manną

Piec 55 do 60 minut

 

Smacznego :D

 

P.S.

Ja ten piernik już robię ho ho ho ile razy to mi wychodzi baz problemu, szybki w przygotowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej, hej! Kochana ja też już dojrzałam do myśli, że mam takie felery, jakie mam i czas nawet to w sobie zaakceptowac. Masz rację, że jak człowiek się nad tym za bardzo zastanawia, to łapie dół.

Dziś w wolnych chwilach mam dzień lekarski. Lecę niedługo do lekarza rehabilitacji (pół roku czekania), ciekawe co mi zaordynuje na te moje barki. Zapisałam się na przegląd do ginekologa, bo czas cytologię zrobic. Dowiedziałam się o terminy zapisów na mammografię. Jutro mam przyjsc do rodzinnego po skierowanie do ortopedy, bo przecież teraz jeszcze łokiec mi siadł. Dbam o psychikę, to i ciało trzeba zadbac, bo przecież ma byc harmonia.

 

cyklopka, "faktem autentycznym" jest to, że jesteś kreatywna, więc umiesz sobie znajdowac zajęcia, żeby gorszy czas przetrwac i to jest budujące. "Faktem autentycznym" jest to, że masz poczucie humoru, ono też się przydaje w złych chwilach.

 

O żesz ten mój pies, nie mogę pisac, bo mi miłośc okazuje ( albo prosi o jedzenie, ale wolę wersję z miłością) i włazi mi na klawiaturę, właśnie caps locka mi włączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, dziekuje slicznie:*********** Pichcij jak najwiecej :105: bedziesz naszym Jerzykiem kuchmistrzem ! :mrgreen: Super czytac takie wiesci naprawde :)

 

kosmostrada, to faktycznie masz latania dzis od lekarza do lekarza. a mi przyszlo a propos cytologii wezwanie na wyzej wymieniona bo jakas akcja jest a ja robilam zawsze prywatnie u mojego gina ale teraz pojde bo ostatnia mialam rok temu.

Uszykowalam sie na spacerek , zrobilam rzesy do nieba :105: i morska sukienke przyodzialam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×