Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Malarz cieni Super :great: A pisałeś, że prawie nie wychodzisz z domu ...

 

Aranjani Pochwal się, co to za urządzenie nabyłaś :mrgreen: ?

 

Zebrec Nie wiedziałam, że i Ty studiujesz :roll: U mnie na niektórych sprawdzają, ale musu do chodzenia nie ma. A ja wyobraź sobie taki kujon jestem, że czasem chodzę na wykłady podwójnie ( jak mam taką możliwość ), bo strasznie wolno notuję :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

1. Przeczytałam w oryginale fragmenty Beowulfa i nawet coś tam z tego zrozumiałam, mimo że nie miałam czasu przetłumaczyć sobie trudniejszych słówek. Kiedyś przeczytam całość, bo mi się spodobało. :D Teraz pora na Opowieści kanterberyjskie, też w oryginale. :smile:

2. Wyprostowane włosy, które już piątek zostanę takie na pół roku. :yeah:

3. Wreszcie ktoś na studiach raczył się do mnie odezwać z własnej nieprzymuszonej woli po niemal tygodniu od rozpoczęcia zajęć... :shock: Ale i tak na pewno nadal nikt nie kojarzy mojego imienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przeczytałam w oryginale fragmenty Beowulfa i nawet coś tam z tego zrozumiałam, mimo że nie miałam czasu przetłumaczyć sobie trudniejszych słówek. Kiedyś przeczytam całość, bo mi się spodobało. :D

 

Chyba każdy student anglistyki powie Ci, że to koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Niete, musiałam opracowywać - wyjaśnić pewne zagadnienia, a uprzednio przetłumaczyć masę niezrozumiałych słówek. Mimo że i tak nie do końca wszystko rozumiem, to spodobało mi się i mam zamiar przeczytać całość, tym bardziej, że to moje klimaty. ;) I nie byłam jedyną taką osobą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×