Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

A co z małą jolantką?

 

cześć messi drużbo, melduję się z bólem osierdzia

 

Oo jesteś smyku :D a już myślałem ze gdzieś zaginęłaś, ze cie porwano, albo pożarły jakieś dzikie zwierzęta...

Robię dobry masaż osierdzia bez otwierania powierzchni ciała. Polecam się- Messiah 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> Przetrzymują mnie w centralnym skrzydle dobrze strzeżonej cytadeli. Odbicie bezpośrednie nie wchodzi w rachubę. Negocjujcie zatem (nie wiem, porwijcie Kestrela i doprowadźcie do wymiany zakładników ? zagroźcie, że jeśli mnie nie wypuszczą, trumna złoży wieczyste śluby czystości ? xD) Aha, masowe protesty i akcje troll-odwetowe mile widziane.

 

Relatywista. <<<

 

Co znowu ja ! :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, też się nad tym zastanawiam.

 

A, już rozumiem - Popiół to teraz Popiol. Nie wiedzieć czemu, ale tak jest. Nowe konto - nowe życie, odcięcie się od przeszłości? Zielone światło dla pozytywnych zmian??

 

Nie Kamil, miałem stąd spitalać, bo forum "zmusza" mnie do myślenia o mojej depresji i jeszcze z innych powodów. Wróciłem bo to uzależnia. Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Kamil, miałem stąd spitalać, bo forum "zmusza" mnie do myślenia o mojej depresji i jeszcze z innych powodów. Wróciłem bo to uzależnia. Forum.

 

DOKŁADNIE. Zmusza do myślenia o niej. Ale ja sam wracam tu już trzeci raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×