Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, czat-shoutbox-t52431.html

 

Po tym, jak Pieprz wkleił wypowiedzi inspektora erektora na temat Tosi, straciłem całkowicie szacunek do tego człowieka, z którym i tak nie rozmawiałem. Też lubię żartować, czasami też bardzo niecenzuralnie, ale trzeba umieć zachować takt i wyczucie w towarzystwie. To co napisał inspektor było chamskie do bólu. Nie dziwie się teraz że zamkneli ten czat. Szkoda by była tam mała fajna społeczność składająca się z kilku osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nawet dobrze się składa że padł, będę tu mniej zaglądał, forum jednak "zmusza" mnie do myślenia że mam depresję, czy tam jestem zaburzony, a ja chcę o tym jak najmniej myśleć. Chcę rozwijać coś innego niż myślenie jaki to jestem chory, czytając takie tematy, człowiek tym trochę przesiąka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Smith, no mi szkoda tej ekipy trochę, pisałem stronę wcześniej...

Ale zobacz sobie co pieprz wkleił, jak inspekrot odnosił się do Tosi. To się nie dziwię że usunęli. Chociaż lepiej było zrobić tak, by tacy ludzie nie mieli wstępu na czata, niż to usuwać, no ale ja sie tam nie znam,,,,

 

Jak faje Adam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Smith, posypało się Adam po szpitalu i tej całej sytuacji, ale zaczynam walkę odnowa. Spoko że rzuciłeś całkiem.

 

Sranie w banie, z tym wątkiem, odświeżanie itp...

 

Lecę pod prycho, trzymaj się twardo z tym rzucaniem Adam||

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×