Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos jest chetny sie spotkać to zbierzmy sie i chodzmy gdzieś pogadać :)

Kto jest za ????

 

-- 07 paź 2014, 05:33 --

 

Poszukuję jakiegoś lekarza na nfz w lublinie... Kiepsko się czuję, w sumie przydała by mi się terapia, ma ktoś jakieś namiary?

 

Szukasz psychologa czy psychiatry??? Szczerze to psychologa dobrego na NFZ nie znam :( a psychiatra na NFZ to tylko Bobrowska w Sanusie na Magnoliowej niedaleko Olimpu.

Darmowa służba zdrowia to fikcja , bo wszyscy najlepsi przyjmują prywatnie. I tak wiedza ze wydasz ostatni grosz i do nich przyjdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakoś nie chce mi sie wierzyć ze tak mało nas tutaj ... U mńie w pracy 1/3 osób ma nerwice.

 

To zależy co kto nazywa nerwicą,

Mają stwierdzoną przez lekarza nerwice czy sami tak twierdzą? To tak jak czasami ktoś ma doła i twierdzi że ma depresje.

 

Przez lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lekarz stwierdził to tak.Pozdrawiam

 

 

W sumie jakoś nie chce mi sie wierzyć ze tak mało nas tutaj ... U mńie w pracy 1/3 osób ma nerwice.

 

To zależy co kto nazywa nerwicą,

Mają stwierdzoną przez lekarza nerwice czy sami tak twierdzą? To tak jak czasami ktoś ma doła i twierdzi że ma depresje.

 

Przez lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, ale mnie tu dawno nie było! Mam już za sobą pierwszą wizytę u psychiatry, wcześniej też leczyłam się u internisty prywatnie (zdiagnozowane przewlekłe zapalenie trzustki i zespół jelita). Teraz zaczął się rok akademicki, zajęć strasznie dużo... I zaczęło się, silne bóle brzucha i wszystko co z tym związane oraz ataki paniki. Nie wiem co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, ale mnie tu dawno nie było! Mam już za sobą pierwszą wizytę u psychiatry, wcześniej też leczyłam się u internisty prywatnie (zdiagnozowane przewlekłe zapalenie trzustki i zespół jelita). Teraz zaczął się rok akademicki, zajęć strasznie dużo... I zaczęło się, silne bóle brzucha i wszystko co z tym związane oraz ataki paniki. Nie wiem co robić...

 

Gg460317 miałem to i jestem zdrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gg460317 miałem to i jestem zdrowy

oo, ale mnie tu dawno nie było! Mam już za sobą pierwszą wizytę u psychiatry, wcześniej też leczyłam się u internisty prywatnie (zdiagnozowane przewlekłe zapalenie trzustki i zespół jelita). Teraz zaczął się rok akademicki, zajęć strasznie dużo... I zaczęło się, silne bóle brzucha i wszystko co z tym związane oraz ataki paniki. Nie wiem co robić...

 

Jak Ci się to udało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gg460317 miałem to i jestem zdrowy
oo, ale mnie tu dawno nie było! Mam już za sobą pierwszą wizytę u psychiatry, wcześniej też leczyłam się u internisty prywatnie (zdiagnozowane przewlekłe zapalenie trzustki i zespół jelita). Teraz zaczął się rok akademicki, zajęć strasznie dużo... I zaczęło się, silne bóle brzucha i wszystko co z tym związane oraz ataki paniki. Nie wiem co robić...

 

Jak Ci się to udało??

 

Odezwij sie na gadu gadu mój numer to 460317

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatra: dr Tomera :) Langiewicza6a

 

Nie słyszałem o nim :( szczerze ???? Ja zanim podjąłem leczenie zaliczylem 9 psychiatrow. Od leków dla 70 latków,przez diagnozę nic panu nie jest, skończywszy na benzodiazepinie. Dopiero znalazłem 2 lekarki, które dały mi lek odpowiedni dla mnie. Po miesiącu czułem mega poprawę. A po trzech byłem zdrowy. Lek brałem 6 miesięcy a pózniej poszedłem do psychologa.

Z psychiatrami jest tak jak z Polska medycyna- 90% lekarzy nie ma pojęcia o tym co robi,a te 10% ma mega kolejki do prywatnego gabinetu. Poza tym chyba trzeba mieć zaufanie do lekarza, szczególnie jeśli jest psychiatra. Widziałem jak jeden z nich rozmawiając ze mną patrzył w ścianę non stop, druga lekarka na mńie krzyczała, trzeci ziewal i był mega znudzony. Po takiej wizycie myślałem sobie ze to oni potrzebują pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia społeczna

 

A funkcjonujesz w miarę normalnie? Masz pracę, uczysz się?

 

U mnie jest tendencja do unikania nowych sytuacji i osób.

 

Długo schodzi zanim się pozbędę leku przed obcymi ludźmi.

 

Najgorzej jest z jedzeniem w miejscach publicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuję aktualnie w Lublinie. Szukam kogoś znajomego, trudności w dogadywaniu się z innymi utrudniają mi zdobywanie znajomości... Jeśli ktoś na weekendzie miałby czas i chęć, to ja mam praktycznie całe dnie wolne. Nie gryzę, mam 21 lat i to chyba tyle. Czekam na jakiś odzew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam Was, poleccie mi jakiegoś psychiatre z Lublina , koniecznie na NFZ, ponieważ nie mam pieniędzy a bardzo potrzebuje pomocy. Najlepiej kobietę i najlepiej z jakiejś mniejszej poradnii a nie przy szpitalu, ale wiadomo niekoniecznie, ważne aby był ktoś na nfz i nie czekało się miesiącami od jednej do drugiej wizyty. Bardzo Was proszę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×