Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Kochana bo ja zamierzam moja psycjo poprosic o te witaminki :) zeby miz apisala duze dawki i kupie na recepte.

 

hania33, mam to samo odczucie co do smierci Ani.

 

 

Macie pozdrowionka od naszej Ani jasaw czuje sie juz lepiej , zamierza cwiczyc na kregoslup co dzien zalecone przez fizykoterapeute cwiczonka :)

 

 

A ja ide po herbatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam nadzieję że twoja doktor nie będzie miała obiekcji, bo co do witamin zdania są podzielone, ale mi je zapisał pan profesor, więc coś tam chyba wie. Receptę potrzebujesz na tą dawkę witaminy E, wit. D forte jest bez.

Dzięki za pozdrowienia od jasaw, mam nadzieję, że rychło się lepiej poczuje i znów zacznie pisac.

 

Piję rewelacyjną w smaku herbatę z kopru włoskiego przywiezioną mi przez przyjaciółkę z Anglii, specjalna na uspokajanie brzuszka. Nie smakuje mi fenkuł w kuchni, ale herbatka jest si.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :papa::papa:

A ja byłam dzisiaj u mojego doktorka i mam zmianę leków. Nareszcie odstawił mi tisercin!!!!!

Mam teraz brać antydepresanty... rano Eliceę 10mg, na noc Mirtę 30mg. Aż się boję co to będzie się działo na tej Elicei (escitalopram) jak poczytałam w wątku o nim. Czy będę mogła chodzić do pracy biorąc ten lek, czy mi nie nasili lęków... itd. itd. ?????

 

U mnie dzisiaj też chłodno było, ale słonecznie cały dzień.

 

platek rozy, :papa: pozdrów Anię jasaw bardzo serdecznie, dziękuję za pozdrowionka od Niej. Ważne, że czuje się lepiej.

Płatku, trzymam kciuki za te testy, będzie dobrze, musi być!!!!

 

kosmostrada, :papa: Ty skarpeciaro-szperaczu :D Radość z pójścia do pracy to dobry objaw :great:

 

Ciepłego wieczoru wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja daję korki. Mam klientkę, co chce mieć same szóstki w gimnazjum :mrgreen: Ale też jest trochę terapii w tym, bo ją uczę przełamywać nieśmiałość, lekcje angielskiego są do tego dobrym zapleczem, bo mogę wymyślać zadania, w których musi dać trochę od siebie.

 

Ale i tak dzisiaj zmiana planów, bo dziewczynka chora. No to pojechałam na ten pogrzeb. W sumie ładna ta miejscowość, tylko strasznie zadymiona syfem z fabryk :shock:

 

 

No i jeszcze będę musiała siostrzenicę przygotować do testów szóstoklasisty, a z nią jest inna bajka, bo ona się nie chce uczyć :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na etatach w szkołach publicznych siedzą niedouczone babska, które tylko drą ryja, a bardziej ogarnięci nauczyciele bez etatów muszą z tymi dziećmi to samo wałkować na korkach za Bóg zapłać. Jak ja zostanę ministrem edukacji, rolnictwa i zdrowia, to kurwa zrobię porządek w tym kraju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, witaj kochana, lepiej dziś brzmisz, co mnie raduje, to pewnie ta wizyta u doktora natchnęła cię nadzieją. Trzymam kciuki za nowe leki! Pisz koniecznie jak się po nich czujesz. Pierwsze dni mogą byc trudne, ale przecież niekoniecznie, wiele osób przechodzi to bez skutków ubocznych.

 

cyklopka, hej, hej! Ty kochana normalnie terapeutka jesteś, praca nad nieśmiałością, nad krnąbrnością i lenistwem.No no no... :D Moja siostrzenica jest w tym samym wieku i ma dokładnie ten sam problem, a w zasadzie nie ona tylko moja siostra. Jak dojdziesz do metody, jak pannę zachęcic do nauki, to napisz. Tylko u mojej jest jeszcze temat wrzeszczenia i rzucania się na ziemię z tekstem " nie umiem, nie chcę tego robic!" Trzaskanie drzwiami, rzucanie piórnikiem i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no tak czasem myślę, że jestem dobrym pedagogiem. Łatwiej mi się pracuje nad kimś niż nad sobą.

 

W tym tygodniu sama mam sporo nauki, potem pewnie skopiuję sobie wymagania egzaminacyjne i będę myślała, z której strony to ugryźć, potem w jakiś wolny dzień młodą dopadnę i przewałkuję. Mogę potem zdać raport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×