Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam projekt Metro 2033 - Uniwersum, rozpoczętego od książki Gołuchowskiego "Metro 2033"

Jestem na etapie czytania trylogii Andreja Diakowa:

- Do światła

- W mrok

- Za horyzont

Jest to tzw. fantastyka postapokaliptyczna - w dobie dzisiejszych zagrożeń ze wschodu może bardzo realna?

na bazie książek powstały też gry i jest poświęcona projektowi strona internetowa"

http://metro2033.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkim miłośnikom absurdu w literaturze gorąco polecam Ciąg Ireneusza Iredyńskiego (już samo nazwisko rzuca trochę światła na sprawę...). czyta się nie dla jakiejś specjalnej treści właściwie, tylko dla samej zabawy słowem. przerost formy nad treścią to absolutny pozytyw w tym przypadku. pierwsza przeczytana przeze mnie książka od początku do końca (prawie, bo w końcu mózg mi siadł) od czasów prezentacji maturalnej z polaka, więc to o czymś świadczy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chłopiec z latawcem" Hosseini

 

Bardzo dobrze się czytało tę książkę, fabuła trochę gorsza, ale 7/10 mogę dać. Jak na książkę bardzo popularną trzyma całkiem niezły poziom, chociaż bez rewelacji. Dużym plusem jest fakt, iż można sporo się dowiedzieć o Afganistanie, kraju w Polsce dosyć egzotycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×