Skocz do zawartości
Nerwica.com

Teksty które usłyszysz od ludzi będąc w depresji


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

"Znajdz sobie dziewczynę, to od razu cie na nogi postawi"

 

O też to słyszałam parę lat temu ... żebym sobie faceta znalazła, to się przestanę skupiać na pierdołach :?

 

Od jakiegoś czasu znajoma mojej mamy, która mnie dobrze zna, tak mnie motywuje - "Myszołek, ciś do przodu !" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wkręcasz sobie"

Bo to prawda, że ludzie z depresją, często wyolbrzymiają problemy, i wkręcają sobie jeszcze gorsze samopoczucie, niż faktycznie jest. Są ludzie ciężej chorzy, który starają się mimo choroby działać. A tak naprawdę nie ma innego wyjścia z błędnego koła depresji, jak tylko zacząć małymi kroczkami działać. Ciągłe narzekanie i obarczanie innych ludzi swoimi często wyolbrzymionymi problemami niczego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o znalezieniu dziewczyny/ chłopaka która postawi cie na nogi to standard tylko że takiej osobie nawet ciężko znaleźć zwłaszcza facetowi, nie mówiąc już o tym że niekoniecznie to poprawi nasz stan.

 

Carlos A czemu niby facetowi trudniej ???

Bo w naszej kulturze to facet jest zdobywcą, inicjatorem a taki mający depresję raczej nic nie zainicjuje a kobieta jeśli nie zamknie się w domu i przyzwoicie wygląda to i tak ma adoratorów, oczywiście to pewna generalizacja ale myślę że tak bywa często i mam na to dowody. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos Dawaj te dowody :pirate: Ty myślisz, że jak baba siedzi zamknięta w 4 ścianach z depresją to ma wianuszek adoratorów pod oknem :shock: ??? No, chyba, że sobie spreparuje jakieś zdjęcia i wstawi jako swoje na "Ludziach z forum" :mrgreen: Tylko, że męska część forum tez ma przeważnie jakieś problemy ze sobą i podejrzewam, że im sie tyłka nie będzie chciało ruszyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o znalezieniu dziewczyny/ chłopaka która postawi cie na nogi to standard tylko że takiej osobie nawet ciężko znaleźć zwłaszcza facetowi, nie mówiąc już o tym że niekoniecznie to poprawi nasz stan.

 

-- 04 paź 2014, 23:57 --

 

Po prostu takie niezrozumienie boli a czasami drażni niesamowicie. Niestety większość społeczeństwa jest nieświadoma, nie ma kompletnie żadnej wiedzy na ten temat, a słowo "depresja" słyszała w radio. No i niech Ci tu doradza. Od razu o sznurku myślę.

 

-- 05 paź 2014, 00:55 --

 

lucy1979, no wyciąganie na imprezę też mnie irytuje "chodź zabawisz się to zaraz ci się humor poprawi"

Co najwyżej mój stan na takiej imprezie pogorszyłby się, dostał bym załamania nerwowego albo zdechł z bólu psychicznego.

 

Mowa oczywiście o ciężkim epizodzie, bo w trochę lepszym stanie, mógłbym tam gdzieś wyjść nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teksty mojej byłej:

-uśmiechnij się

-musisz wychodzić o ludzi

-nie myśl o tym

-myśl pozytywnie

-jesteś za młody na branie leków

-jesteś młody, ciesz się z życia

-wmawiasz sobie

- i hit! - wyspowiadaj się to ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×