Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

IZAA to moje rzucanie w łóżku nie ma nic wspólnego ze snami koszmarami. Mi sie wtedy nic nie śni. Ja po prostu śpię i sie rzucam, miota mną. Śpię i nie śpię bo to pamietam. Aż sie tego boje, dzis mialam przez to lęk w sobie. Moze to noradrenalina tak dziala ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest jakaś zależność, spróbuj jakoś zabezpieczyć ramy łóżka poduszkami, nie wiem, ostatecznie spać na podłodze, mi na tym leku sie zmieniały sny, najpierw były wyraźne, a potem jakby wszystko przeszło, nie pamietałam żadnych snów, może przyjmujesz dawkę wieczorem? Podobno wieczorem powinno nie przyjmować się leku (tak twierdzi mój psychiatra, nie wiem jak inni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieks :) rano biore. Aż sie boje nocy:( mam nadzieje ze szybko przejdzie

 

-- 04 paź 2014, 01:02 --

 

Dzis na noc pije piwko :) zawsze mnie dobrze usypiało :) jak nie hydro to piwko. Zobaczymy czy tez będę sie miotać na łóżku...czytalam dzis stare posty i jeden chlopak tez pisał cos o miotaniu sie podczas nocy i snu na wenli a jedyne co mu odpisano to ze pewnie jakas siła nieczysta czy demon nim miota... Ja pierd....robili se z niego jaja. A ja wiem, ze to zabawne nie jest :( nie wiem moze to jakieś pobudzenie psychoruchowe ??? Ale dlaczego w nocy w spaniu ??? A ja przeciągam pójście spac :(:(:( dobrze, ze śpię sama bo jakby ktoś ze mna spał to by tez tak skakał :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieks :) rano biore. Aż sie boje nocy:( mam nadzieje ze szybko przejdzie

 

-- 04 paź 2014, 01:02 --

 

Dzis na noc pije piwko :) zawsze mnie dobrze usypiało :) jak nie hydro to piwko. Zobaczymy czy tez będę sie miotać na łóżku...czytalam dzis stare posty i jeden chlopak tez pisał cos o miotaniu sie podczas nocy i snu na wenli a jedyne co mu odpisano to ze pewnie jakas siła nieczysta czy demon nim miota... Ja pierd....robili se z niego jaja. A ja wiem, ze to zabawne nie jest :( nie wiem moze to jakieś pobudzenie psychoruchowe ??? Ale dlaczego w nocy w spaniu ??? A ja przeciągam pójście spac :(:(:( dobrze, ze śpię sama bo jakby ktoś ze mna spał to by tez tak skakał :):):)

 

Crazyalexxx a jest jakas poprawa w nastroju napedzie checi do zycia na wiekszed dawce??

moze to skakanie na lózko to przez wieksz dawke, na 112,5 nie mialas czegos takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej PATRYK29 na 112,5 nie mialam tego rzucania sie jak śpię. Dopiero na 150 sie zaczelo... W nastroju jest trochę lepiej, checi do życia tez :) ale tak napędu nie ma i zmęczenie jest. Tyle, ze wiąże to z tym, ze nie wysypiam sie w nocy. Niby śpię ale nie śpię :( pamietam to rzucanie sie miotanie lewo prawo góra dół aż sie w glowe uderzylam, pamietam to a zarazem śpię dalej. Masakra. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, U mnie to placebo na tej dawce. Sama swiadomosc, ze wzielam mnie uspokaja. Za duzo lat bralam wenle :?

 

-- 05 paź 2014, 15:49 --

 

lunatic, Moze cos tam ciut dziala.

 

-- 05 paź 2014, 15:52 --

 

Najciekawsze jest to, ze zamiennika nie rusze. Musi byc efectin i koniec. Inaczej od razu zaczynam sie zle czuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983,

u mnie 10 mg paroksetyny działało coś, większej dawki nie dałem rady brać i sie zastanawiam czy może zamiast tej paro nie brać by połówki wenli, bo pewnie standardowej dawki tez nie bede tolerował, chodzi mi o cos co dziala mniej sedatywnie od paroksetyny i jednoczesnie troche pobudzająco

 

-- 05 paź 2014, 15:53 --

 

a co Ci sie dzieje po zamienniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Ci sie dzieje po zamienniku?

Pewnie nic by sie nie dzialo, gdybym sobie nie wkrecala, ze nie dziala.

Ze 2 razy probowalam i po ok.2 tygodniach zaczynal sie dol.

 

-- 05 paź 2014, 15:59 --

 

lunatic, Co do dawki.. udalo mi sie z 75 na 37,5 ale dalej na razie nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, Odstawilam calkiem, ale mialam wrazenie ze te objawy odstawienne ciagna sie miesiacami. Glownie napiecie, le,ki, odrealnienie i jakies dziwne wiotczenie miesni. Koszmar.

 

-- 05 paź 2014, 16:13 --

 

aa czyli ją odstawiłaś na 8 miesięcy i wrócilaś? czy przez 8 miesiecy nie mozesz odstawić

Na 8 miesiecy odstawilam, ale w tym czasie wspomagalam sie cloranxenem, az pozniej zaczelam brac go coraz wiecej ( jak to benzo, wiadomo), wiec stwierdzilam, ze to bez sensu.

 

-- 05 paź 2014, 16:15 --

 

ala1983, a dużo Ci pomoga wenla? Ja już nie biorę 2 miesiące a jest ciągle dość dziwnie.

Na poczatku bardzo duzo mi pomoga, mialam wrazenie, ze dala mi nowe zycie. Ale pozniej to juz chyba nie byla potrzebna, a ja ciagle ja bralam, chyba ze strachu ze wszystko wroci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983,

objawy odstawienne tyle nie trwają, to były bardziej objawy nerwicowe wynikające z samej choroby a nie odstawienia leku

Tak na prawde to nie wiadomo, co z czego teraz wynika. Poczytaj sobie chociazby strone w moim linku.

 

-- 05 paź 2014, 16:20 --

 

Generalnie moj przypadek nawet na tak kompetentnym forum jak te, jest niewyjasniony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×