Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ok po prześledzeniu wypowiedzi w pewnych wątkach przedstawiam

państwu listę top 7 najgłupszych sposobów odpowiedzi na krytyczną uwagę na forum :P:lol:

 

1Pierniczenie jakby się było w głowie naszego rozmówcy

i było prof dr hab nadzwyczajnym psychologii i znanym mentalistą

w jednym typu "szafujesz emocjami" pomimo że sposób wypowiedzi zależy od intonacji głosu

gestykulacji mimiki pojawiają się barany które usilnie twierdzą że wiedzą co myślimy i usilnie

próbują nam wmówić że tu i tu jest błąd w naszym myśleniu

2Wstawianie durnej emotki w celu pokazania -to co napisałeś jest bzdurne i nierealne np " :shock: " :shock::shock::shock::lol:

3Usilne próbowanie wmówić że się jakiegoś stwierdzenia nie napisało mimo że wszelkie prawa logiki

i interpretacja wypowiedzi osobnika na to wskazuje i cudowne pytanie przytaczane

"POKARZ MI W KTÓRYM MIEJSCU TO NAPISAŁEM/ŁAM"

4Odbieganie od rozmowy przez używanie porównań "trafnych inaczej" i potem rozpoczynanie rozmowy o tych porównaniach

a nie głównego kontrargumentu jaki się podało

5Podejście do innych na mam "kij od szczotki w dupie" i nie muszę odpowiadać na kontrargumenty tylko zalewam

oponenta słowotokiem pseudo-inteligenckich słów bez ładu i składu

6Bo byłem/łam na terapii i teraz sam/sama wszystkim mogę dobrze radzić -jak jesteś taki/taka super zdrowa to czego tu szukasz? od razu

książkę napisz i zbijaj forsę na co czekasz? :P

7"Cokolwiek by nie było problem jest w Tobie drogi użytkowniku bo jesteś zaburzony aaaaaaaaaa :blabla::blabla::blabla::blabla:

mas zawyżony poziom psychotyczności"

 

-- 05 paź 2014, 01:20 --

 

jeśli się wam spodobało podrzuć w off topie linka zacytuj i daj :great:

i serdeczne mhhhhhhhhhhhhhhhhhiaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :twisted:very-angry-cat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie że nie mogę wytłumaczyć swojemu męzowi ze Śmierdzą mu nogi i trzeba je wyleczyć

Wkurza mnie jak jeden z moich kotów siedzi pod podestem do jedzenia i drze ryja zamiast wskoczyć

wkurza mnie że przegrywam sama ze sobą

wkurzają mnie cwaniaki...nienawidzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z domowników, który chodzi z jednego pomieszczenia do drugiego, później do trzeciego, później idzie do piwnicy, wychodzi stamtąd na dwór, wchodzi do domu przez taras, za chwilę znowu wychodzi na dwór, tym razem drzwiami wejściowymi itd. itd. itd. A najbardziej wkurzające jest, że gdy usłyszy mnie, to najchętniej wlazłby tam, gdzie ja jestem. Tak totalnie mnie to wkurza, bo unikam przebywania w jednym pomieszczeniu z tym osobnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×